کد خبر: 1036142 A

مربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان حاضر شد.

به گزارش ایلنا، حمید مطهری مربی سرخ‌پوشان پایتخت در کنفرانس خبری بازی مس رفسنجان حاضر شد و در ابتدای سخنان خود گفت: فقدان دو اسطوره باشگاه پرسپولیس مهرداد میناوند عزیز علی انصاریان را تسلیت می‌گویم. غم بزرگی است و آدم با آن کنار نمی‌آید. این بچه ها هر جا که بودند شادی و مهربانی را به آن جا عرضه می‌کردند. به خانواده آن ها تسلیت می‌گویم و امیدوارم خانواده شان صحیح و سلامت باشند.

مربی پرسپولیس در خصوص بازی این تیم با مس گفت: مس رفسنجان باشگاهی است که ساختار دارد و حضور این تیم ها در لیگ برتر جذابیت خاصی به لیگ می‌دهد. آن ها پرامکانات هستند و کار برای بازیکنان راحت تر است. گروه فنی خوب و زحمت کشی دارند و تا اینجای کار پدیده لیگ برتر بوده اند. خیلی باید مراقب باشیم، از زوایای مختلف بررسی کردیم و تیمی هستند که زیرکانه فوتبال بازی می‌کنند و نکته اساسی که دارند در بخش انتقال از دفاع به حمله خیلی خوب کار می‌کنند.

وی افزود: دفاع تیمی خوب و انتقال به حمله خوبی دارند و باید بتوانیم این بخش از کارشان را کنترل کنیم. تیم ها جلوی پرسپولیس فشرده بازی می‌کنند و دنبال ضد حمله هستند. طبق معمول بازی مالکانه را انجام می‌دهیم و در آن بخشی که گفتم باید مراقبت کنیم. تمام بازی های لیگ سختی خاص خودش را دارد اما ما پرسپولیس هستیم با ذهن برنده خواه. این را شما در تمرین ما هم می‌بینید که بچه های با صداقت و تعهد تمام کار می‌کنند و نمونه اش سیدجلال حسینی ستون و لیدر تیم است. بنا به نیاز تیممان بعضی از بازیکنان در پست های غیرتخصصی بازی کردند که من از آن ها کمال تشکر را دارم چون با تمام وجودشان تلاش می‌کنند که پرسپولیس بزرگی کنند.

مطهری در مورد تیم مس رفسنجان اظهار داشت: این تیم سال اول حضور در لیگ برتر را سپری می‌کند. شما زمانی که به لیگ برتر می‌آیید نیاز به هماهنگی دارید، مس کرمان در پنج هفته اول گل زده هم نداشت اما به مرور بهتر شد و این طبیعی است. مس رفسنجان قابل احترام است.

 
 

وی در مورد مهدی خانی بیان کرد: ما صلاح می‌دانیم چطور از بازیکنان بازی بگیریم. این که فکر کنیم قرار است مشکل گلزنی را حل کند درست نیست. مهدی مهدیخانی مشکل بیماری داشت اما حالا بازی می‌کند. پرسپولیس جایی است که باید همه تمرین کنند و خودشان را به ترکیب تحمیل کنند.

مطهری در مورد  مصدومان و محرومان  پرسپولیس ب گفت: این ها اجتناب ناپذیر است و اتفاق می‌افتد و همیشه با آن روبرو هستیم اما مهم این است که تیم باشیم و تیم ورک را از دست ندهیم.

حمیدمطهری درباره مهدی ترابی گفت: او از لحاظ فنی و اخلاقی بازیکن قابلی است و به قول پلاتینی یک سری بازیکنان نه شماره 9 هستند و نه شماره 10؛ شماره 9.5 هستند. او نه یک هافبک صرف است و نه یک مهاجم و بین آن هاست. می‌تواند به ما کمک کند و شرایط دیگر بازیکنان راهم بررسی کنیم تا بنا به نیازمان بازیکن بخریم.

 

 

پرسپولیس لیگ برتر پرسپولیس تهران لیگ برتر ایران حمید مطهری لیگ برتر فوتبال لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر