کد خبر: 1036048 A

باشگاه تراکتور با گزینه‌های مختلفی برای هدایت این تیم به توافق نرسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه تراکتور که مشغول فعالیت برای تقویت تیم در نیم فصل دوم است، معادله نیمکت مربیگری خود را هنوز حل نکرده و مذاکراتی که با چند گزینه داشته هم به بن بست رسیده و از طرفی مسعود شجاعی هم قصد ندارد در نیم فصل دوم به فعالیتش به عنوان بازیکن - مربی ادامه دهد و قصد دارد فقط بازیکن باشد.

روز گذشته علیرضا رحیمی، معاون ورزشی تراکتور در گفتگویی تلویزیونی به بررسی گزینه‌های مربیگری تراکتور که به آنها به توافق نرسیدند پرداخت و توضیحاتی ارائه داد.

 

* علی دایی

سرمربی سابق تیم‌های پرسپولیس و سایپا که بیش از 2 سال است به عرصه مربیگری برنگشته در این مدت گزینه نیمکت تیم های مختلفی بوده که با هیچکدام به توافق نرسید. دایی که گفته می‌شود به خاطر بیزینسی که در تهران دارد نمی‌تواند به شهرستان برود در طول دوران مربیگری خود در تیم‌هایی مثل پرسپولیس، سایپا، نفت تهران و راه آهن فعالیت کرده که همه در تهران بودند و دورترین محل فعالیت دایی به تهران صبای قم بود که فاصله چندانی برای رفت و آمد ندارد. دایی در مذاکره با باشگاه تراکتور خواسته تیم برای تمرین به تهران منتقل شود و فقط برای بازی ها به تبریز برود که باشگاه تراکتور این شرط را قبول نکرده است و این گزینه از فهرست خارج شد.

 

* الکس نوری

او هم تا کنون گزینه نیمکت چند تیم ایرانی بوده که به خاطر دستمزد بالایی که طلب می‌کند تا کنون با هیچکدام به توافق نرسیده است. در آخرین مذاکراتی که میان تراکتور و نوری برقرار شد همین درخواست مالی سنگین باعث شد مذاکرات جدی تر نشود و از همان مرحله پیشنهاد به بن بست بخورد.

 

* تونی اولیویرا

مربی پرتغالی سابق تراکتور که در این تیم هم موفق بود و هم محبوبیت زیادی روی سکوهای این تیم دارد گزینه دیگری بود که تراکتوری‌ها با او وارد مذاکره شدند. تونی طی مذاکره با مسئولان تراکتور به بازگشت به ایران و نشستن روی نیمکت این تیم ابراز علاقه کرده ولی عنوان کرده تا زمانی که مساله کرونا حل نشود نمی‌تواند از پرتغال خارج شود و فعلاً بازگشت او منتفی است.

 

* ارطغرول ساغلام

مربی ترک تبار که مدت کوتاهی در تراکتور مشغول به فعالیت بود بازی‌های خوبی در دوران حضورش در این تیم از سرخپوشان تبریزی دیده شد و با وجود محدودیت‌های زیادی که تراکتور در آن مقطع داشت بازی‌های هجومی و چشم نوازی از این تیم شاهد بودیم. ساغلام هم گزینه دیگری بود که سرخپوشان با او وارد مذاکره شدند ولی اعلام کرده تحت قرارداد تیم سامسون اسپور ترکیه است و تا 2 ماه دیگر نمی‌تواند با تیمی قرارداد امضا کند.

 

* خطیبی و الهامی گزینه نیستند

برخلاف شایعات مطرح شده رسول خطیبی و ساکت الهامی، دو سرمربی سابق تراکتور گزینه نیمکت این تیم نیستند.

علی دایی تراکتور تونی اولیویرا ساکت الهامی الکس نوری ارطغرول ساغلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر