کد خبر: 1035987 A

نفتی ها برای تدوام موفقیت خود در دوم مسابقات لیگ برتر نیاز دارند تا در پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی خود را تقویت کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، صنعت نفت علی رغم آنکه دیرتر از سایر تیم تمرینات پیش فصل خود را برای مسابقات لیگ بیستم آغاز کرد و با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم کمتر کسی فکر می‌کرد که نفتی ها در لیگ برتر در بین مدعیان لیگ بیستم قرار بگیرد.

صنعت نفت در دو هفته اخیر فرصت داشت تا با پیروزی برابر مس رفسنجان و فولاد خوزستان صدرنشین شود اما با توجه به  محرومیت و مصدومیت‌های برخی از بازیکنان این تیم  شاگردان سیروس پورموسوی در این دو بازی به نتیجه مساوی رضایت دادند تا با 23 امتیاز پایین تر از استقلال و سپاهان در رتبه سوم جدول رده بندی قرار بگیرند.

قطع به یقین نفتی ها برای ادامه مسابقات لیگ برتر و دست کم کسب سهمیه آسیایی باید در فصل نقل و انتقالات تقویت شود تا بتواند همچنان در بین مدعیان لیگ بیستم حضور داشته باشد. 

در روزهای اخیر اعلام شد پورموسوی برای تقویت خط حمله خود قصد دارد تا آریا برزگر مهاجم جوان پرسپولیس را به خدمت بگیرد. در این بین نیز شنیده می‌شود نفتی ها قصد دارند تا یک مدافع وسط، یک دفاع چپ و یک هافبک را نیز به خدمت بگیرند. همچنین اگر این باشگاه موفق به جذب برزگر نشود به سراغ یک مهاجم دیگر برای نیم فصل دوم خواهد رفت.

لیگ برتر لیگ برتر فوتبال نقل و انتقالات لیگ برتر لیگ خلیج فارس صنعت نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر