کد خبر: 1034877 A

بازیکن گلزن تیم آلومینیوم اراک در مصاف مقابل سایپا تهران درخصوص نتیجه این مسابقه و شادی گلش صحبت کرد.

میثم مجیدی در گفتگو با ایلنا درخصوص تساوی مقابل سایپا تهران و گلزنی در این مسابقه گفت: شب قبل از بازی یک اقدامی انجام دادم که هیچکس از آن باخبر نبود. تصویری از آقایان انصاریان و میناوند را روی پیراهنم چاپ کرده بودم و یک حسی به من می‌گفت اتفاقی در این بازی می‌افتد و خداراشکر به بهترین شکل ممکن برایم اتفاق افتاد.

او ادامه داد: بسیار خوشحالم که در دقیقه ۹۸ وقتی تیم یک بر صفر عقب بود این اتفاق افتاد و توانستم روی ضربه ایستگاهی گلزنی کنم تا به یک امتیاز در این بازی دست پیدا کنیم.

مجیدی درخصوص تساوی با سایپا اضافه کرد: برای ما این نتیجه از این جهت خوب بود که شکست نخوردیم و موفق شدیم در اراک به هیچ تیمی باج ندهیم. از یک باخت نجات پیدا کردیم با وجود اینکه فرصت‌های زیادی هم برای گلزنی داشتیم.

مدافع آلومینیوم درباره عملکرد تیم آلومینیوم طی هفته‌های اخیر همچنین گفت: عملکرد تیم به نظرم برای همه غیرقابل باور است و هیچ‌کس فکر نمی‌کرد آلومینیوم به این اندازه امتیاز به دست بیاورد. ما یکی از سورپرایز‌ها لیگ بیستم بودیم و جایی قرار داریم که نشان دادیم همه باید به ما احترام بگذارند. امیدواریم همین روند ادامه داشته باشد تا روز به روز موجب خوشحالی طرفداران و مردم خوب اراک باشیم.

میثم مجیدی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌کند آلومینیوم تک رقمی شود یا خیر، گفت: ما تمام تلاشمان این است که تیم را در لیگ نگه داریم و مهم ماندن سهمیه لیگ برتری اراک در لیگ برتر است. تلاشمان را ادامه می‌دهیم و امیدواریم بهترین نتایج را به دست بیاوریم.

علی انصاریان مهرداد میناوند آلومینیوم اراک میثم مجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر