کد خبر: 1034751 A

مدافع سپاهان از برتری تیمش مقابل ذوب آهن صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، شایان مصلح پس از پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه بازی خوبی بود. به این برد نیاز داشتیم و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم پیروز شویم. یک بازی سخت دیگر نیز در نیم‌فصل اول در پیش داریم که امیدوارم آن بازی را هم ببریم تا نیم‌فصل دوم را با روحیه خوب آغاز کنیم.

وی با بیان اینکه رقابت در لیگ امسال بسیار مشکل است، افزود: تیم‌ها خیلی به یکدیگر نزدیک هستند و باید امتیازها را یکی یکی جمع کنیم تا در پایان فصل حسرت این امتیازها را نخوریم و به یک موفقیت تیمی دست پیدا کنیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه کیفیت دربی اصفهان خوب بود، ادامه داد: تنها مشکلی که مدت‌ها است با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، عدم حضور هواداران است. به هر حال دربی‌ها همیشه با وجود هواداران جذاب و زیبا است و امروز از حضور آنها محروم بودیم. ان‌شاءالله کرونا از بین برود و بتوانیم هواداران را در کنار خود داشته باشیم. در کل بازی خوبی بود و توانستیم زود به حریف گل بزنیم و با گل سومی که اواخر بازی زدیم هم خیال‌مان از برد راحت شد.

مصلح درباره اعتراض ذوب‌آهن به داوری این دیدار گفت: معمولاً درباره داوری نظر نمی‌دهم و کارشناسان داوری بهتر می‌دانند چه اتفاقی افتاده است. داوران همیشه تحت فشار هستند. گاهی ما از اشتباهات داوری متضرر می‌شویم و گاهی هم تیم‌های دیگر و این یک موضوع طبیعی در فوتبال است و تنها می‌توانیم دعا کنیم اشتباهات داوری کمتر شود.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان شایان مصلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر