کد خبر: 1034749 A

سرمربی ذوب آهن از عملکرد شاگردانش مقابل سپاهان رضایت ندارد.

به گزارش ایلنا، رحمان رضایی پس از شکست تیمش مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی می‌توانست شرایط بسیار بهتری داشته باشد؛ این دیدار، تنها بازی بود که نسبت به تمام مسابقات قبلی‌مان خوب بازی نکردیم و در حد و اندازه خودمان ظاهر نشدیم.

وی ادامه داد: از همان ابتدای بازی احساس کردم بازیکنان آن توانی که مورد انتظارم بود را ندارند و نتوانستند کیفیت فنی خودشان را به نمایش بگذارند. از طرف دیگر در دقیقه 14 بازی یک خطای پنالتی به نفع ما اتفاق افتاد که متأسفانه داور خطا را نگرفت. آن صحنه 100 درصد خطای پنالتی بود و داور باید سوت می‌زد. اگر داور خطا را اعلام می‌کرد، سرنوشت بازی قطعاً عوض می‌شد. بارها این صحنه را بازبینی کردیم و مطمئن هستیم که آن صحنه خطای پنالتی بود. اما در مجموع باید بیشتر کار کنیم و بهتر از این ظاهر شویم. باید مانند قبل بازی کنیم و در همان حد و اندازه ظاهر شویم. فکر می‌کنم این شکست درس خوبی برای آینده بود و باید اشتباهات‌مان را تصحیح کنیم تا در بازی‌های آینده بهتر ظاهر شویم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به اینکه تغییر مدیرعامل این باشگاه چه تأثیری در هم‌سو شدن تیم و باشگاه خواهد داشت، گفت: خوشبختانه با تغییر مدیریت، نگاه‌ها به تیم بهتر شده است. پیش از تغییرات حمایت لازم از تیم صورت نمی‌گرفت اما الان شخص مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره از تیم حمایت لازم را دارند و امیدوارم بتوانیم جواب این حمایت‌ها را بدهیم.

رضایی در ادامه درگذشت علی انصاریان را به خانواده‌‌اش و جامعه فوتبال تسلیت گفت و خاطرنشان کرد: درگذشت انصاریان خبر بسیار تأسف‌باری بود به خصوص که شدیدا با بیماری منحوس کرونا درگیر بود. درگذشت علی عزیز را به خانواده و مادر گرامی‌ او و به همه مردم کشورم، همه دوست‌داران فوتبال و و به خصوص کسانی که در پرسپولیس و تیم ملی با او هم‌بازی بوده‌اند، تسلیت می‌گویم و آرزو می‌کنم خداوند به مادر و خانواده‌اش صبر بدهد.

 

لیگ برتر فوتبال رحمان رضایی ذوب اهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر