کد خبر: 1034746 A

مدیر نساجی مازندران گفت: فکری اول فصل 250 میلیون تومان گرفت و از این تیم رفت. ای کاش 250 میلیون تومان را پس می‌دادید!

به گزارش ایلنا، نساجی در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر مهمان استقلال بود که در پایان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

 ایزد سیف الله پور مدیر تیم فوتبال نساجی پس از این شکست در خصوص شرایط نماینده مازندران بعد از خروج فکری، گفت:‌ در مصاحبه قبلی اصلا اسمی از محمود فکری نبردم. بعد از اینکه فکری رفت، فاضلی 2 هفته زمان داشت تیم ما را جمع کند. گفتم آن‌هایی که تیم را بستند. فاضلی  14 روز بعد از بازی با ذوب‌آهن زمان داشت تیم را جمع و جور کند. به هرحال اتفاقاتی افتاد. مطمئن باشید تیم را جمع و جور می‌کنیم و مشکل خاصی نیست.

وی درباره صحبت های فکری تاکید کرد: اما تعجب می‌کنم از صحبت هایی که فکری کرد. به او گفتم اخبار را به شما غلط می رسانند. کسانی که دور و بر شما می ایستند و کارشان فقط رساندن اخبار است، اخبار را به شما درست نرساندند.

مدیر تیم فوتبال نساجی در مورد اینکه فکری گفته که مردانگی کنید و بازیکنان را حفظ کنید، عنوان کرد: نه، او گفت کردها مرد هستند. گفتم من از حق و حقوق باشگاهیم دفاع می‌کنم و تا روزی هم که اینجا باشم باید این کار را انجام بدهم. در مورد بحث حفظ بازیکنان آن زمان اتفاقی که افتاد؛ یک سری بازیکنان قیمت‌هایشان نجومی بالا رفت. در آن زمینه به هیچ عنوان باشگاه مقصر نبود. ما خصوصی هستیم و در یک فصل سی میلیارد تومان هزینه می‌شود. زورمان به باشگاه‌های دولتی نمی‌رسد که هرچه دوست دارند خرج می کنند و معلوم نیست این پول‌های هنگفتی که خرج می کنند از کجا می آید. دیوان بازرسی و محاسبات کجا هستند؟

وی در خصوص بودجه خرید بازیکنان توسط تیم های دیگر افزود: از کجا می‌آورند با 10-12 میلیارد تومان بازیکن می‌گیرند؟ ما باشگاه خصوصی هستیم. باید ریال به ریال را پاسخ بدهیم. از جیب مالک خرج می‌شود. تیم‌های دولتی هرچه دوست دارند هزینه می‌کنند این بماند. اما در مورد صحبتی که فکری کرد؛ قراردادش مشخص است. او اول فصل 250 میلیون تومان گرفت و از این تیم رفت. ای کاش 250 میلیون تومان را پس می‌دادید! به هرحال برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنیم. در فوتبال اتفاقاتی می‌افتد اما هیچ موقع به خودم اجازه نمی‌دهم به کسی بی حرمتی کنم. دوست دارم دیگران هم اگر می‌خواهند صحبتی کنند این استنباط را نداشته باشند که من حق ندارم از حقوق باشگاهم دفاع کنم، وظیفه من این است.

سیف الله‌پور در مورد اینکه بازیکنان استقلال مشکلات مالی دارند و می گویند ما غذای درست و حسابی نمی‌خوریم، تصریح کرد: به هرحال می‌دانید که قرارداد بالای 10-12 میلیارد تومان است. دیر و زود دارد اما به نظر شما می شود مثلا استقلال یا یک تیم دولتی دیگر را محروم کنند؟ این اتفاقات همیشه برای تیم‌های خصوصی می‌افتد. آن‌ها پول هایشان را می گیرند. نگران نباشید.

استقلال نساجی محمود فکری سیف الله پور مدیر نساجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر