کد خبر: 1034725 A

سرمربی نساجی پس از بازی با استقلال گفت: چیزی که من را ناراحت می‌کند اینکه بچه ها زحمت زیادی کشیدند و فقط با یک شوت دیگر هیچ امتیازی نصیب ما نشد.‌

به گزارش ایلنا، مجید جلالی در نشست خبری پس از شکست شاگردانش در مصاف با استقلال تهران اظهار داشت: فکر می‌کنم تحول خوبی در ترکیب ما در این بازی داشتیم. 5 بازیکن برای اولین بار بازی می‌کردند؛ دروازه بان و دفاع چپ مان. این می‌تواند یک نقطه امیدوار کننده برای ما و نساجی باشد. 

او ادامه داد: چیزی که من را ناراحت می‌کند اینکه بچه ها زحمت زیادی کشیدند و فقط با یک شوت دیگر هیچ امتیازی نصیب ما نشد.‌ من می‌خواهم به هواداران‌مان بگویم که چیزی که شما امروز دیدید یک نقطه شروع و امیدوارکننده برای آینده است. قطعاً تیم‌مان را ترمیم می‌کنیم و روزهای آینده می‌تواند برای نساجی بهتر باشد.

سرمربی تیم نساجی در پاسخ به این سوال که چه اندازه برای آینده این تیم امیدوار است، گفت: من سعی کردم ظرفیت‌های نهفته‌ای که نساجی در تیم‌های پایه دارد را ببینیم و شناسایی کنم. امروز دیدید که سه نفر از بازیکنان پایه را بازی دادیم و این خوب است. امشب به کاری که بچه‌ها انجام دادند خوش‌بین هستم و خیلی امیدوار. فکر می‌کنم اثرات کار دو هفته‌ای‌مان را امروز دیدیم و شاید روی خلاقیت بازیکن حریف و یک شوت نتیجه را واگذار کردیم. ما در نیمه اول دو موقعیت گل هم داشتیم. من از بازیکنانم خیلی راضی هستم به آنها می‌گویم که امیدوار باشید و حتماً آینده مال ما است.  

جلالی در پایان در مورد داوری گفت: قضاوت خوبی را شاهد بودیم و مشکلی وجود نداشت.

مجید جلالی نساجی مازندران استقلال تهران نشست خبری نشست خبری مجید جلالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر