کد خبر: 1034697 A

سرمربی تیم فوتبال ساپیا معتقد است که تیمش در مجموع نتیجه راضی کننده‌ای را مقابل آلومینیوم اراک کسب کرده، هرچند که روی بی‌تجربگی سه امتیاز را در پایان بازی با یک امتیاز عوض کردند.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی پس از تساوی تیمش مقابل آلومینیوم اراک در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک از رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار کرد: در اواخر بازی روی بی‌تجربگی و خطای بی مورد، سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم، اما در مجموع کسب نتیجه مساوی در ورزشگاه خانگی تیمی که دو هفته متوالی نتایج خوبی را کرده، برای ما راضی کننده بود.

وی افزود: در آینده باید روی سبک بازی خود بیش‌تر کار کرده تا بتوانیم نتایج بهتری به دست آوریم.ث رویسص هر توپی اعتراض کند و داور را تحت تاثیر قرار دهد که این نیز یک شگرد است، اما داور مقتدرانه قضاوت کرد و مشکلی نداشت.

صادقی در رابطه با فشردگی امتیازات تیم‌های لیگ برتر نیز، عنوان کرد: ۱۱ تیم در میانه میدان قرار دارند و رقابت سختی بین آن‌ها وجود دارد و هر تیمی تمرکز بیش‌تری داشته باشد می تواند نتیجه بهتری کسب کند، در مجموع  امیدوارم فوتبال ایران هر ساله پیشرفت کند و از نظر فنی و حرکت رو به جلویی داشته باشد.

وی با بیان این که در ۱۴ هفته گذشته بدترین نمایش خود را داشتیم، اما در روزی که بد بودیم می توانستیم باهوش باشیم و به سه امتیاز برسیم، گفت: آلومینیوم مقابل دو تیم بزرگ در دو هفته گذشته به برتری رسیده بود و با روحیه مقابل ما حاضر شد و سایپا را تحت فشار قرارداد، ما نیز در ساختار دفاعی خیلی خوب بودیم و روی ضربات ایستگاهی با برنامه عمل کردیم هرچند نتوانستیم طبق تمرینات در هفته گذشته خود را نشان دهیم.

ابراهیم صادقی لیگ برتر فوتبال سایپا تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر