کد خبر: 1034504 A

پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید کادر فنی آبی ها نیازی به تقویت نخواهد داشت.

به گزارش ایلنا، حسن روشن پیشکسوت استقلال تهران می‌گوید آبی پوشان در صورتیکه به نظم و انضباط اهمیت بدهند با کادرفنی فعلی موفق می‌شوند و کادر محمود فکری نیازی به تقویت نخواهد داشت. مشروح گفتگوی روشن پیش از بازی هفته چهاردهم برابر نساجی مازندران را می‌خوانید:

شرایط فنی تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟

استقلال در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان با بدشانسی و اشتباه حسینی از کسب ۳ امتیاز محروم شد و نتوانست فاصله خود را با رقبا بیشتر کند البته آنها در عین بدشانسی ۳ بار توپشان به تیر دروازه خورد اما خوش شانس بودند که صنعت نفت، تراکتور و سپاهان نتوانستند برابر حریفانشان به پیروزی رسیده و همین مسئله باعث شد تا فکری و بازیکنانش در صدر جدول باقی بمانند.

بازی با نساجی را چگونه پیش بینی می‌کنید؟

 این تیم در هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته و به خاطر همین نتایج ضعیف، تغییرات زیادی در این تیم صورت گرفت. نساجی به دنبال این است تا بتواند برابر استقلال یک بازی خوب به نمایش گذاشته و سه امتیاز را از آن خود کند. به طور حتم تمامی بازیکنان نساجی با تمام توان به میدان خواهند آمد تا بتوانند با دست پر به قائم شهر بازگردند.

استقلال باید در این بازی چگونه عمل کند؟

آبی پوشان باید هوشیار باشند که اسیر نساجی نشوند. اگر آنها فکر کنند که از پیش برنده هستند کار برایشان سخت خواهد شد. غرور می‌تواند به استقلال ضربه زده و این تیم را از صدر جدول پائین بکشد. بنابراین نیاز است که فکری قبل از شروع هر تمرین با بازیکنانش در این خصوص صحبت کرده تا آنها روز جمعه یک بازی قابل قبول را به نمایش گذاشته و سه امتیاز را از آن خود کنند.

عملکرد محمود فکری مورد انتقاد قرار گرفته است.

محمود فکری بیشتر به دنبال نتیجه است. با توجه به مهره‌های زیادی که دارد می‌تواند به زودی به ارنج دلخواه خود دست یابد و در ادامه شاهد بازی‌های زیبا هم باشیم. فکری از مربیان فنی و خوب لیگ امسال است. تجارب صمد مرفاوی و پرویز مظلومی حتما به کار استقلال می‌آید. آرش برهانی و حنیف هم نیرو‌های جوانی هستند که تعصب را به تیم تزریق می‌کنند و در کل بار فنی نیمکت استقلال کم نیست.

آیا کادرفنی نیاز به تقویت دارد؟

 کادر فنی استقلال نیاز به تقویت ندارد تنها حلقه گمشده نیمکت این تیم نظم است. در کادر استقلال باید هرکسی در جایگاه خود باشد و در مسائل یکدیگر دخالت نکنند و همگی زیر مجموعه آقای فکری باشند.

شرایط لیگ امسال بدون حضور بازیکن و مربیان خارجی جدید چطور است؟

نتایجی که در لیگ امسال گرفته شده، نشان می‌دهد که سطح تمام تیم‌های لیگ برتری تقریباً یکسان است. امتیازات نشان می‌دهد که فاصله بین تیم‌ها نیز زیاد نیست و هر تیمی که امتیاز از دست بدهد چند پله سقوط خواهد داشت و اطمینان دارم اگر این روند تا اواخر فصل ادامه یابد هفته‌های آخر لیگ برای تماشاگران بسیار جذاب و تماشایی خواهد بود.

گروه استقلال در لیگ قهرمانان هم به گروه مرگ تشبیه شده است.

در لیگ قهرمانان سال‌هاست که تیم‌های ایرانی نتوانستند به قهرمانی دست پیدا کنند اگر چه پرسپولیس در سال‌های گذشته دو بار به فینال این مسابقات حساس رسید اما از رسیدن به جام محروم بود. آبی پوشان اگر می‌خواهند به قهرمانی در این دوره از لیگ قهرمانان فکر کنند باید نقاط ضعف خود را ترمیم کرده و با جلب بازیکنان خوب، خود را آماده شروع این لیگ حساس کنند.

علی انصاریان هم پس از مهرداد میناوند درگذشت.

واقعا نمی‌دانم چه بگویم. اخبار بد انگاری تمامی ندارد. خدا رحمت کند علی را پسر نازنینی بود. از انصاریان همه خاطره خوب به یاد دارند و امیدوارم روحش قرین رحمت و شادی باشد. از خدای متعال برای خانواده و بستگان علی آرزوی صبر و سلامتی دارند و امیدوارم که دیگر خبر بدی‌ نشنویم.

استقلال حسن روشن لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر