کد خبر: 1034429 A

مربی تیم ذوب آهن در مورد تقابل با سپاهان در هفته چهاردهم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، میلیچ چرچیچ در نشست خبری پیش از شهرآورد اصفهان در هفته چهاردهم لیگ برتر با تسلیت درگذشت علی انصاریان به خانواده این بازیکن از طرف باشگاه ذوب‌آهن و رحمان رضایی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کنم دربی بازی بسیار خوبی از آب درآید چون  هر دو تیم سبک بازی تهاجمی دارند.

وی افزود: مانند هر بازی در طول هفته سخت تمرین کرده و حریف خود را آنالیز کرده‌ایم و پس از برد نساجی سطح اعتماد به نفس تیم ما بالا است و امیدوارم فردا کیفیت خوب خود را نشان داده و در نهایت نتیجه خوبی کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با تأکید بر اینکه با توجه به کیفیت تیمش فردا شاهد بازی خوبی خواهیم بود، ادامه داد: به تیم‌مان اعتقاد و اعتماد کامل داریم و پیش از این هم بازی‌های بسیار خوبی انجام داده‌ایم. مطمئن هستیم که فردا تیم ما کیفیت فنی بالای خود را نشان خواهد داد.

وی گفت: تقریباً 4 سال است که نتوانسته‌ایم سپاهان را در بازی‌های رسمی در زمین خود شکست دهیم و فردا این شانس را داریم که این آمار را تغییر دهیم.

چرچیچ بیان کرد: تمام بازیکنان ما آماده هستند و مطمئن هستیم که فردا نتیجه خوبی می‌گیریم. برای دیدار با سپاهان بازیکن مصدومی هم نداریم.

 

لیگ برتر فوتبال ایران سپاهان اصفهان میلیچ چرچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر