کد خبر: 1033983 A

مدیران ما هم فوتبالی‌اند و هم جاه طلب و این فوق العاده است

گلزن ویستاتوربین در جدال با محتشم تبریز از انگیزه تیمش برای دستیابی به موفقیت بزرگتر در ادامه مسیر می‌گوید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم فوتبال ویستاتوربین تهران در پایان هفته هفتم لیگ دسته دوم موفق شد در تبریز با تک گل جواد مولایی حریفش را شکست دهد و اکنون بار دیگر به جمع مدعیان بازگشته‌اند.

 

جواد مولایی که در این فصل سه گل و یک پاس گل برای این تیم به ثمر رسانده درباره جدال با محتشم تبریز می‌گوید: تمام حریفان برای ما با احترام زیادی همراه هستند و این بازی نیز مسلما سخت بود. تمام حریفان با انگیزه برد و دستیابی به امتیاز صعود یا حضور در جمع بالانشینان وارد بازی می‌شوند و مقابل ما نیز از انگیزه بالاتری برخوردار هستند. این مساله باعث می‌شود تا مسوولیت ما سنگین‌تر شود و در تمامی بازی‌ها باید با تمرکز و آمادگی بالایی حاضر شویم.

 

گلزن ویستاتوربین درباره گلزنی خود در این بازی گفت: تمامی بازیکنان ما در این برد سهیم هستند. ما یک تیم یکدل و متحد داریم که تا روز آخر بازی‌ها برای هدف بزرگ خودمان تلاش می‌کنیم. خیلی خوشحالم که با این سه امتیاز خانگی توانستیم به جمع مدعیان بازگردیم و کار ما دوباره برای دستیابی به هدف‌مان شروع شده است. نباید این شرایط را از دست بدهیم و در دیدارهای بعدی نیز با تمام توان حاضر خواهیم شد. 

 

مولایی درباره شرایط این تیم برای صعود می‌گوید: صحبت درباره صدرنشینی و صعود خیلی زود است. مسلما در هفته‌های آتی هم بارها جدول و رتبه‌ تیم‌ها با تغییرات زیادی همراه خواهد شد. همانطور که گفتم ما برای تمامی تیم‌ها احترام قائل هستیم و آنها رقبای سختی برای ما خهواهند بود. با این حال وقتی به نیمکت و اعضای فنی و همچنین بازیکنان ما نگاه می‌کنیم این احساس مسوولیت بزرگ را در ما ایجاد می‌کند که خیلی بهتر از دیگر رقبا در تلاش برای دستیابی به هدف باشیم. بازیکنان ما در هر پست از بالاترین پتانسیل فنی و تاکتیکی برخوردار هستند و روی نیمکت ما هم چهره‌ای حضور دارد که علاوه بر اینکه برای تمامی اهالی فوتبال از احترام بالایی برخوردار است، تاکنون نیز توانسته تیم‌های زیادی را به لیگ بالاتر بیاورد. این امیدواری ما برای موفقیت در این فصل افزایش می‌دهد. امیدوارم در ادامه فصل نیز شرایط به خوبی پیش برود و بتوانیم موفقیت بزرگی را از آن خودمان کنیم.

0b541437-23f2-4a4c-aad2-11da60a38811

بازیکن ویستاتوربین درباره عملکرد مدیران باشگاه نیز اینطور می‌گوید: یکی از عوامل موثر برای موفقیت تیم، مدیران باشگاه خواهند بود. جای خوشبختی دارد که اعضای مدیریت تیم ما را افرادی شکل می‌دهند که واقعا برای فوتبال ارزش قائل هستند. همه ما متوجه این موضوع هستیم که در شرایط اقتصادی کنونی هیچکس نمی‌تواند در بخش خصوصی و فوتبال سرمایه‌گزاری داشته باشد. ما باید با عملکرد خودمان این افراد را بابت حضورشان در فوتبال دلگرم نگه داریم و تمامی تلاش خودمان را برای موفقیت این برند داشته باشیم. میدرانی ما هم فوتبالی هستند و هم جاه طلب و این موضوع را با حمایت‌های خود به خوبی نشان داده‌اند و پس وظیفه ماست که در مسیری که در آن هستیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

فرشاد پیوس جواد مولایی ویستاتوربین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر