کد خبر: 1033930 A

محمد نوازی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان حاضر شد.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی مربی شهرخودرو در کنفرانس خبری پیش از بازی این تیم با مس رفسنجان در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر گفت: آرزوی سلامتی برای دوست عزیزم، علی انصاریان دارم و امیدوارم خدا علی را به مادرش دوباره ببخشد.

وی در ادامه افزود: با توجه به بازی قبلی و شکست دادن سپاهان با ۳ گل، انتظارات بیشتر شده است. در این ۵ روزه، شرایط خوبی داشتیم و خوب هم استراحت کردیم. امیدوارم بتوانیم فردا هم یک بازی خوب در داخل خانه برگزار کنیم. مس انگیزه بالایی در لیگ برتر دارد. مربی خوبی مثل محمد ربیعی دارند. بازیکنان ما در تلاش هستند تا با نتیجه‌ای خوب ۳ امتیاز را کسب کنند.

نوازی در خصوص وضعیت مصدومین و محرومین شهرخودرو گفت: حسن جعفری و سیف‌اللهی برای بازی فردا مصدوم هستند و اکبر صادقی و فرشاد فرجی را به دلیل محرومیت نداریم.

مربی شهرخودرو در مورد حواشی ایجاد شده بیان کرد: متاسفانه در فوتبال ایران، حاشیه‌ها به وجود می‌آید. این موضوع هم جزو همین دسته است اما امیدوارم به تیم ما لطمه نخورد. با شناختی که از حمیداوی دارم، این مشکلات حل می‌شود و تیم بدون حاشیه به کار خود می‌رسد. نباید با تفکر به این حاشیه‌ها وارد زمین شویم‌ و باید کار خود را انجام دهیم. من فقط شنیدم و از چند و چون آن اطلاع نداریم. امیدوارم اتفاقی که برای پدیده افتاد، برای شهرخودرو نیفتد و تیم دچار مشکل نشود.

او تاکید کرد: ما تا جایی که بتوانیم به کار خود ادامه می‌دهیم. کسانی که بالای سر تیم هستند، حواسشان به این حواشی هست و کار خود را انجام می‌دهند. وقتی شما وارد مجموعه و خانواده‌ای می‌شوید، باید دست به دست هم دهید تا مشکلات حل شود. رحمتی هم لطف می‌کند و دلش برای تیم و مجموعه می‌سوزد و نمی‌خواهد حاشیه تمرکز تیم را از بین ببرد.

 

لیگ برتر محمد نوازی لیگ خلیج فارس شهرخودرو شهرخودرو و مس رفسنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر