کد خبر: 1033889 A

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در مورد تغییر در هیات فوتبال کیش ارائه کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عبدالکاظم طالقانی درباره موضوعات مطروحه پیرامون تغییر رییس هیات فوتبال منطقه آزاد کیش عنوان کرد: قبل از هر چیز وظیفه خود می دانم از زحمات و تلاش های امیر عرب در طول دوران تصدی این سمت تقدیر و تشکر داشته باشم. واقعیت این است که وی در سه سال حضورش در این سمت منشا خدمات بسیار بود و امیدوارم در آینده هم ورزش کشور همچنان از خدمات او بهره مند شود.به محمود پازوکی هم خیر مقدم می گویم و امیدوارم وی با شناختی که از وضعیت فوتبال در جزیره کیش دارد بتواند همچون گذشته تاثیرات مثبتی در این منطقه داشته باشد.

وی ادامه داد: سازمان منطقه آزاد کیش در ماههای گذشته دیدگاههای خود را برای ریاست هیات فوتبال جزیره کیش به فدراسیون منتقل کرده بود و تلاش کمیته امور استان ها و فدراسیون بر این استوار بود که در راستای همگرایی طرفین گام بردارد اما به هر حال این شرایط فراهم نشد و در نهایت پس از مذاکرات بعدی صورت گرفته و به جهت نیاز به هماهنگی میان سازمان منطقه آزاد و هیات جزیره مباحث مربوط به معرفی رییس جدید هیات فوتبال کیش در فدراسیون فوتبال انجام گرفت.

رئیس کمیته استان های فدراسیون درباره برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان مرکزی گفت: موعد زمانی برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان مرکزی دقیقا بر اساس فضای دموکراتیک موجود در مجمع آن استان و درخواست صورت گرفته از سوی مجمع آن انجام گرفت.

طالقانی درباره برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران تصریح کرد:در بحث مربوط به انتخابات هیات فوتبال استان تهران دو بار ثبت نام صورت گرفته ولی هنوز پاسخ استعلام ها دریافت نشده است. فدراسیون فوتبال به صورت کامل مهیای برگزاری انتخابات هیات فوتبال پایتخت است.

 

عبدالکاظم طالقانی هیات فوتبال منطقه آزاد کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر