کد خبر: 1033874 A

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تا پایان این دولت هیچ بدهی به ورزشکاران نخواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، مهدی علی‌نژاد در مراسم بیستمین سالگرد تاسیس کمیته ملی پارالمپیک و رونمایی از سردیس بانوان مدال‌آور پارالمپیکی گفت: ایام مبارک دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) را به همه مردم و بویژه بانوان تبریک عرض می‌کنم. در خصوص پرداخت پاداش ورزشکان در سال 98 باید بگویم نزدیک به مبلغ 24 میلیارد تومان تامین اعتبار شده که تا پایان سال پرداخت خواهد شد. در سال 99 هم عملا رویدادی برگزار نشده است. ان‌شاءالله در پایان این دولت، بدهی به ورزشکاران نخواهیم داشت. 

وی در خصوص بودجه ورزش کشور در سال 99 تصریح کرد: طبق آن چیزی که در کمیسیون تلفیق در مجلس تصویب شده بود، تقریبا 40 درصد به بودجه ورزش کشور اضافه شده و با اتفاقاتی که دیروز رخ داد و کلیات بودجه رد شد باید ببینیم شرایط چگونه خواهد شد. 

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: این توفیق را داشتم تا به همراه آقای صالحی‌امیری در مراسم بیستمین سالگرد تاسیس کمیته ملی پارالمپیک و رونمایی از سردیس بانوان مدال‌آور المپیکی حضور پیدا کنم، انصافا پارالمپیک ایران یکی از مجموعه‌های موفق ورزش کشور بوده که با ثبات مدیریتی حدود 3 دهه اخیر و حضور گرانسنگ آقای خسروی‌وفا منشأ خیر و برکت بوده است.

علی‌نژاد یادآور شد: وزارت ورزش همچنان مثل گذشته از ورزش جانبازان و معلولان حمایت خواهد کرد. نگاه ما جنسیتی نیست و حمایت کلی داریم. بدیهی است هر فدراسیونی که در حوزه بانوان فعالیت بیشتری داشته باشد با مکانیسم‌هایی که در بودجه جدید ایجاد کرده‌ایم می‌تواند از مزایای مالی بیشتری برخوردار باشد. 

مهدی علی‌نژاد کمیته ملی پارالمپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر