کد خبر: 1033810 A

باشگاه فولاد با ارسال نامه ای رسما برای میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا،  با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید در هر گروه جداگانه به صورت متمرکز در یک کشور برگزار خواهد شد. به دنبال این خبر روز گذشته نیز اعلام شد کشورهای قطر، عربستان، امارات و عراق جهت میزبانی یک یا دو گروه از این رقابت ها، اعلام آمادگی کرده ان

در ادامه روند ارسال درخواست‌های میزبانی کشورهای آسیایی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021، اینبار نوبت به ایران رسید  تا باشگاه فولاد، به عنوان تنها تیم ایرانی حاضر در این رقابت ها، جهت میزبانی گروه D اعلام آمادگی کرده است.

باشگاه فولاد خوزستان که یکی از مدرن‌ترین ورزشگاه‌های فوتبال ایران را به نام فولاد آره‌نا در اختیار دارد، درخواست خود برای بدست آوردن میزبانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و در انتظار دریافت پاسخ این نهاد به درخواستش است. نامه درخواست میزبانی این رقابت ها به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده و یک نسخه از آن نیز در اختیار فدراسیون فوتبال قرار می گیرد.

این تیم فعلا در جدول گروهی رقابت‌ها قرار نگرفته است و باید در پلی‌آف به مصاف العین امارات برود و در صورت پیروزی در این تک بازی، راهی گروه D خواهد شد و کنار تیم‌های السد قطر، النصر عربستان و الوحدت اردن قرار می‌گیرد.

فولاد خوزستان لیگ برتر لیگ قهرمانان آسیا لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر