کد خبر: 1033740 A

کمیته انضباطی آرای جدید خود را علیه تیم های ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و پیکان در هفته نهم رقابت های لیگ برتر برگزار شد که از سوی جمشید مردانی، لیدر تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی و تهدید به مقامات رسمی مسابقه رخ داد. براین اساس، وی به شش ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاه های فوتبال محروم شد. ( این رای قابل تجدید نظر است)

همچنین تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، تهدید مقامات رسمی توسط لیدرها و نداشتن پزشک به پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( این رای قابل تجدید نظر است)

مسابقه بین تیم های ماشین سازی و سپاهان از هفته دهم لیگ برتر برگزار شد که از  سیامک  کوهنورد تخلفاتی مبنی بر نقض اصول کلی رفتار و استفاده از کارت دیگری و اهانت به داور مسابقه رخ داد. وی به سه ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاههای فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت ۵۰۰ میلیون جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ – ۵۵ و ۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم شد.

بابک رضی به دلیل دلیل نقض اصول کلی رفتار و استفاده از کارت دیگری و اهانت به داور مسابقه به سه ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاه های فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت ۵۰۰ میلیون جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ ، ۵۵ ،۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم شد.

گفتنی است، آیدین رحیمی به دلیل دلیل نقض اصول کلی رفتار و در اختیار دادن کارت خود به دیگری و عدم اطلاع به سازمان لیگ به دو ماه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاههای فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت ۳۰۰ میلیون جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ ،۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم شد.

همچنین محمود شجاعی "مربی" تیم تراکتور به دلیل نقض اصول کلی رفتار و عدم ابطال کارت سابق خود و عدم اطلاع به سازمان لیگ به مبلغ ۲۰۰میلیون ریال جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ ،۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم است.

ضمن اینکه پزشک تیم ماشین سازی بابت در اختیار قراردادن کارت خود به دیگری و نقض اصول کلی رفتار به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی وفق مواد ۵۱ ،۵۰ و ۱۱۷ مقررات انضباطی محکوم شد.

لازم به ذکر است، باشگاه ماشین سازی نیز به دلیل نقض اصول کلی رفتار وفق مواد ۵۰ ، ۵۱ و ۱۱۷ به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده و وفق ماده ۵۰ نسبت به جرایم مذکور بطور تضامنی با اشخاص دیگر مسئولیت دارد.

مفاد رأی نسبت به کلیه اشخاص ظرف مدت یک هفته در کمیته استیناف از زمان ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی است.

نفت مسجد سلیمان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر