کد خبر: 1033514 A

مهاجم تیم فوتبال بادران تهران گفت: مجموعا داوری‌ها در لیگ یکذخیلی بد بوده است. چه سوت‌هایی که به نفع ما زده شده و چه سوت‌هایی که به ضرر ما بود.

به گزارش ایلنا، احسان پیرهادی مهاجم تیم فوتبال بادران تهران در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص بازی با مس کرمان گفت: قبل از اینکه گل دریافت کنیم، کمی بد بازی کردیم اما بعد از آن، روند تیم ما خیلی بهتر شد. سرعت پاس‌هایمان بالا رفت و در درگیری‌های تن به تن نیز توانستیم نسبت به حریف بهتر باشیم. در نیمه دوم با تمرکز بالا وارد زمین شدیم و موفق شدیم بالای ۸۰ درصد مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشته باشیم و در نهایت برنده بازی شویم.

وی درخصوص داوری دیدار مقابل مس نیز توضیح داد: نمی‌خواهم بگویم چون بازی را بردیم، داور خوب بود. ۹۰درصد سوت‌های که داور زد، درست بود. هم ما از داوری این بازی راضی بودیم و هم حریف.

پیرهادی در پاسخ به این سئوال که آیا بادران در پایان فصل می‌تواند لیگ برتری شود یا خیر نیز گفت: باتوجه به برنامه‌ریزی که باشگاه صورت داده و همچنین یارگیری که در نقل و انتقالات نیم فصل خواهیم داشت، صد در صد مدعی خواهیم ماند و انشالله تا پایان فصل، به لیگ برتر صعود می‌کنیم.

وی با تمجید از محسن عاشوری سرمربی این تیم نیز گفت: هم شخصیت خیلی خوبی دارند و هم از لحاظ فنی، بسیار توانمند هستند. آرامشی که ایشان و نیمکت تیم به ما می‌دهند فوق العاده است و خیلی با خون سردی، مقابل حریفان ظاهر می‌شویم و مثمر ثمر نیز است. بدون هیچ دغدغه و استرسی دستورات کادرفنی را در زمین پیاده می‌کنیم و کار کردن با ایشان خیلی دلنشین است.

مهاجم بادران در خاتمه با اشاره به ضعف داوری‌ها، گفت: مجموعا داوری‌ها در لیگ خیلی بد بوده است. چه سوت‌هایی که به نفع ما زده شده و چه سوت‌هایی که به ضرر ما بوده. مطمئن باشید بادران تا پایان فصل یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر است و انشالله با همدلی کادرفنی و بازیکنان، به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.

پیرهادی محسن عاشوری بادران احسان پیرهادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر