کد خبر: 1033261 A

رئیس کمیته فوتسال گفت: آخرین اردوی تیم ملی فوتسال کشورمان در سال جاری با مدیریت خوب کادرفنی و پزشکی به سرانجام رسید.

به گزارش ایلنا، داود پرهیزکار گفت: با وجود اینکه جام ملت‌های فوتسال آسیا و انتخابی جام جهانی لغو شد، اما ترجیح کادرفنی استفاده از فیفادی‎ بهمن‌ماه بود تا اهداف تمرینی تیم ملی برای بازیکنان دوره شود. ضمن اینکه بازیکنان جوان در اردو محک بخورند.

وی ادامه داد: البته این اردو با شرایط خاصی همراه بود. چند بازیکن مصدومیت داشتند و کرونا نیز مجددا مشکل آفرین ظاهر شد. در نتیجه چند بازیکن به دلایل مصدومیت و همچنین بروز علائم مشکوک به کرونا در اختیار کادرفنی قرار نگرفتند. حتی علی اصغر حسن‌‌زاده به دلیل فوت پدرش مجبور به ترک اردو در روزهای پایانی شد که جا دارد بار دیگر به وی تسلیت بگویم. اما با وجود این شرایط آخرین اردوی تیم ملی فوتسال کشورمان در سال جاری با مدیریت خوب کادرفنی و پزشکی به سرانجام رسید.

پرهیزکار تصریح کرد: برای فیفادی اسفندماه نیز کمیته فوتسال به سازمان لیگ فوتسال پیشنهاد استفاده از این فرصت جهت برگزاری مسابقات لیگ را داده است. به هرحال تعویق مکرر مسابقات جام ملت‌های آسیا برنامه تیم ملی و متعاقب آن برنامه سازمان لیگ را کاملا تحت تاثیر قرارداد. اکنون با لغو مسابقات آسیایی و عدم لزوم برگزاری اردوی اسفندماه، این فرصت را در اختیار سازمان لیگ فوتسال که انصافاً‌ همکاری بسیار خوبی در تنظیم زمانبندی مسابقات لیگ جهت اجرای برنامه‌های تیم‌ملی داشته، قرار می‌دهیم.

رئیس کمیته فوتسال با اشاره به شرایط مورد نیاز کشورمان در سال آینده گفت: امیدوارم سال آینده با بهتر شدن شرایط شیوع کرونا و شرایط اقتصادی فدراسیون بتوانیم برنامه‌های مورد نظر کمیته فوتسال که برگرفته از نظرات کادرفنی تیم‌های ملی فوتسال کشورمان است را به طور کامل اجرا کنیم. بدون شک مسابقات سختی نسبت به گذشته در پیش داریم، چراکه برنامه‌های آماده‌سازی تحت تاثیر قرار گرفتند که امیدواریم در سال آینده اینگونه مشکلات رفع شود.

کمیته فوتسال داود پرهیزکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر