کد خبر: 1033181 A

سرمربی تیم استقلال تهران درباره خروج هروویه میلیچ از ایران صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، هروویه میلیچ پس از مسابقه دربی برابر پرسپولیس ایران را ترک کرد و تا به امروز به ایران بازنگشته است. مدافع کروات که به دلیل عدم دریافت مطالباتش به باشگاه هشدار داده بود به کرواسی سفر کرده است. مشکلات مالی میلیچ با نیمکت نشینی او از سوی کادرفنی همزمان شد و دلیل اصلی خروج این بازیکن نامشخص باقی ماند.

محمود فکری، سرمربی تیم استقلال تهران در همین خصوص گفت:"خدمت طرفداران استقلال عرض کنم که میلیچ سال گذشته بازیکن تاثیرگذاری بوده و امسال هم این بازیکن در برنامه ما بوده است، ولی امسال از نظر فنی تمرکز نداشته و نمی دانیم موضوع چیست. برای من بحث اخلاقی و فنی مطرح است. ما اعلام عدم نیاز ندادیم. ما باید بالای 30 بازیکن در طول داشته باشیم. خیلی از بازیکن ها شاید نیم فصل اول بازی نکنند ولی در نیم فصل دوم بازی کنند. شاید خیلی از بازیکنان در ده بازی پایانی فصل بازی کنند. از آقای ملیلیچ هر جا استفاده نکردیم، بحث فنی بوده و در ادامه پولش پرداخت نشده و از ایران رفت. اخطاری هم داده بود و رفت. از طرفی بهانه آورده که فکری من را نمی خواهد.

اینکه به خاطر عدم دریافت مطالباتش ایران را ترک کرد و رفت، کارش غیرحرفه ای بوده است. اگر می‌گوید استقلال را دوست دارد و این پیراهن را دوست دارد، باید می‌ماند. گلایه ای هم از مسئولان فوتبال ایران دارم؛ بازیکن خارجی اگر شکایت کند، پولش را می‌گیرد ولی من از کلی از باشگاه‌ها طلبکار هستم ولی اینطور برخورد نمی شود. این رفتار دوگانه باعث شرطی شدن مدیران ما شده و آنها فکر می کنند، ندادن طلب بازیکن خارجی هم مثل ندادن طلب بازیکنان و مربیان داخلی است."

استقلال تهران محمود فکری هروویه میلیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر