کد خبر: 1032879 A

سیر امتیازگیری تیم خوشه طلایی ادامه دارد و این تیم بازهم نباخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم ملوان بندرانزلی و خوشه طلایی ساوه از ساعت 14 امروز در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

خوشه طلایی که پس از روی کار آمدن وحید بیاتلو سیر صعودی به خود گرفته بود و در دو هفته گذشته نیز دو برد متوالی کسب کرده بود، به امتیاز هت‌تریک در کسب پیروزی مقابل ملوان قرار گرفت اما دژ مستحکم قوی سپید انزلی به آنها اجازه خودنمایی نداد. گرچه ملوانان در این بازی موقعیت‌های فراوانی خلق کردند و با بدشانسی به سه امتیاز این بازی دست پیدا نکردند، اما نکته مثبت این بازی برای آنها می‌تواند ثبت کلین شیت باشد. موضوعی است که هفته‌هاست ملوانان به دنبال آن بوده‌اند.

ملوانی ها با این تساوی امتیازات خود را به عدد 17 رسانده و در جایگاه هشتم قرار گرفتند و خوشه طلایی ساوه نیز که بعد از حضور بیاتلو متحول شده است با این تساوی امتیازات خود را به 14 رساند تا در جایگاه سیزدهم جدول قرار بگیرد. 

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح ذیل می‌باشد؛

ملوان: ابوالفضل عباسی، مهدی‌ هاشمی نژاد، میلاد محسنی، وحید فارغ، امید سلطانی، رسول ناصربخت، خشایار زبرجد، هادی حبیبی نژاد، میعاد یزدانی، سهیل فداکار، محمد مهری

خوشه: محمد خزایی، علی مغنمیان، احسان پورشیخعلی، حسین دوستدار، حسین فاضلی، فرشید پاداش، کامبیز دهقانی، پوریا غلامی، رحمان عبادزاده، حسن مرادی فر، عباس یحیی بیگی

سرمربی: وحید بیاتلو

لیگ یک ملوان بندرانزلی خوشه طلایی ساوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر