کد خبر: 1032868 A

قشقایی شیراز در دیداری خانگی، سه امتیاز مهمی را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم قشقایی شیراز و شهرداری آستارا از ساعت 14 امروز در ورزشگاه پارس شیراز به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی حساس و نفس‌‌گیر، قشقایی موفق شد بانتیجه 1-0 حریفش را شکست دهد.

قشقایی که در هفته‌های گذشته رنگ برد را به خود ندیده بود و برای کسب این پیروزی لحظه شماری می‌کرد، با توپ پر و با تمام توان وارد زمین شد. گرچه نیمه اول این بازی سرد و بی‌روح بود و گلی در پی نداشت، در نیمه دوم این بازی اما شرایط کاملا متفاوت بود و حاضرین در ورزشگاه، بازی مهیجی را تماشا کردند.

کاکوهای شیرازی در نیمه دوم این بازی، توسط مرتضی سنجانکی به گل رسیدند و با محافظت از این گل، موفق شدند سه امتیاز شیرین کسب کنند. شهرداری آستارا که در هفته قبل ملوان را شکست داده بود، در این هفته نتوانست از پس تیم قشقایی برآید و با دست خالی به شهر خود بازگشت.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح ذیل می‌باشد؛

قشقایی: رضا کاخساز، امین هاشمی فر، محمد آژیر، علی آزادمنش، علی درخشان، مهدی داغر، رضا مرادی، علی حسامی، روح الله صفویان، جعفر حسین پور، مرتضی سنجانکی

سرمربی: داریوش هرمزی

شهرداری آستارا: آیدین مسعودی، محمد آزادطلب، یاشین سزاوار، رضا فخری، آرمین منفرددوست، مهرگان گلبرگ، جابر نصیری، محمدابراهیم رضازاده، سعید طالبی، آرش افشین و پژمان ثباتی

سرمربی: پایان رافت

لیگ یک قشقایی شیراز شهرداری آستارا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر