کد خبر: 1032863 A

هوادار تهران در حساس‌ترین دیدار هفته دوازدهم لیگ یک، مقابل خیبر خرم آباد به برتری دست یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته دوازدهم این مسابقات، دو تیم خیبر خرم آباد و هوادار تهران از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه تختی خرم آباد به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، هوادار موفق شد بانتیجه 1-0 حریفش را شکست دهد.

این بازی که تحت تاثیر نام و یاد مهرداد میناوند نیز قرار داشت و تیم هوادار تهران و خیبر با تهیه بنر و همچنین پیراهن‌های مشکی، تسلیت خود را به نوعی به جامعه فوتبال عرضه داشتند، از حساسیت بالایی نیز برخوردار بود. هوادار که در صدر جدول قرار داشت، برای اثبات این صدرنشینی می‌بایست از سد خیبر می‌گذشت و خیبر نیز برای آنکه از صدر جدول فاصله نگیرد، برای گرفتن سه امتیاز پای به این بازی نهاده بود.

بازی با حملات جسته و گریخته دو تیم آغاز شد تا جایی که در همان دقایق ابتدایی بازی، امیرحسین فشنگچی کاپیتان هوادار تهران موفق شد گل اول و برتری این تیم را بزند. تلاش دو تیم برای زدن گل در طول 90 دقیقه بی‌تاثیر بود و در جدال رضا عنایتی و عبدالله ویسی، این عنایتی بود که با بازی منطقی و بابرنامه خود، موفق شد سه امتیاز حساس این بازی را از آن خود کند.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح ذیل می‌باشد؛

خیبر: محمد ضیایی، محمود یگانه بیرانوند، جواد نصیر، مصطفی علیخانی، امیرحسین غلامی، یزدان کاکاوندی، حمداله ابدام، احمد نصیری، بهرام احمدی، مهدی ممی زاده، عارف رستمی

سرمربی: عبداله ویسی

هوادار: علی محسن زاده، سینا اسدبیگی، سپهر روزی طلب، امیرحسین فشنگچی، حمید کاظمی، حجت اسلامی، حسین صادقی، مهدی عبدی، جهانبخش ذبیح طاهر، امیرمحمد پناهی، صائب محبی

سرمربی: رضا عنایتی

لیگ یک عبدالله ویسی رضا عنایتی خیبر خرم آباد هوادار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر