کد خبر: 1032859 A

بادران تهران در دیداری که از حریف خود عقب بود، به بازی برگشت و موفق شد سه امتیاز مسابقه را از آن خود کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته دوازدهم این مسابقات، دو تیم بادران تهران و مس کرمان از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه غدیر تهران به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، بادران موفق شد بانتیجه 2-1 حریفش را شکست دهد.

بازی با حملات مس کرمان آغاز شد. حملات پی در پی مس در همان دقایق ابتدایی بازی جواب داد و بر روی پاس پشت مدافعان توسط پیمان میری، گلر بادران در دریافت توپ اشتباه کرد تا بابا محمدی دروازه خالی را به گل تبدیل کند. پس از این گل، بادران بر روی دروازه مس فشار آورد. تاجایی که سجاد بیرانوند گلر بادران با سه واکنش فوق العاده، مانع از فرو ریختن دروازه مس شد.

در دقیقه 40 این بازی، بالاخره قفل دروازه مس کرمان شکسته شد. بر روی سانتر زیبای پویا سیف پناهی از جناح چپ، احسان پیرهادی با ضربه سری قدرتمند، دروازه مس کرمان را باز کرد تا محسن عاشوری با شکست وارد رختکن نشود.

نیمه دوم را نیز بادران بهتر آغاز کرد. حملات جسته و گریخته بادران و همچنین عدم نظم خط دفاعی تیم مس کرمان سبب شد تا بر روی فعل و انفعالاتی در میانه‌های زمین، توپ به ایمان غلامی برسد و ضربه چیپ این بازیکن در مسیر دروازه مس، به زانوی آرمان اکوان اصابت کرد تا گل برتری بادران، اینگونه شکل بگیرد. در ادامه بازی نیز مشکی‌پوشان مس به سمت دروازه بادران حمله کردند، اما حملات نصفه و نیمه آنها بی‌نتیجه بود و در نهایت این بادران بود که به سه امتیاز حساس این بازی دست پیدا کرد.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح ذیل می‌باشد؛

بادران: عبدالصمد احمدی، پویا سیف پناهی، ایمان اکبری، داود رجبی، دانیال جهانبخش، محمد رستمی، احسان پیرهادی، امیر میربزرگی، محمد اقدامی، مرتضی خراسانی و ایمان غلامی

سرمربی: محسن عاشوری

مس: سجاد بیرانوند، ماهان رحمانی، عبدالعظیم گوک، محمد پورمحمد، میلاد غریبی، بابا محمدی، پیمان میری، آرمان اکوان، جواد جلالی، امیر طاهر، حمید طاهری فرد

سرمربی: رضا مهاجری

مس کرمان لیگ یک بادران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر