کد خبر: 1032849 A

فجرسپاسی شیراز در ساری موفق شد رایکا بابل را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته دوازدهم این مسابقات، دو تیم رایکا بابل و فجرسپاسی شیراز از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهدای ساری به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، فجرسپاسی موفق شد میزبانش را با نتیجه 2-0 شکستت دهد.

 

این بازی که برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار بود و دو تیم که نتوانسته بودند در هفته‌های قبلی طعم شیرین برد را بچشند، به دنبال کسب برتری بودند که این برتری به نام تیم فجر زده شد. بازی با حملات پی در پی تیم فجرسپاسی آغاز شد تا اینکه در همان دقایق ابتدایی بازی، سعید زارع موفق شد دروازه میزبان را باز کند تا فجر با برتری به رختکن برود.

در نیمه دوم و درحالی که تمام برنامه‌ریزی نادر دست دست نشان سرمربی رایکا برای بازگشت به بازی آوردن حسین رسولی و صیاد کوکبی به بازی بود، جواد غلامی و محمد شادکام مصدوم شدند تا برنامه‌های دست‌نشان نیز خنثی شود. بازی درحالی که روند طبیعی خود را پیگیری می‌کرد، فجرسپاسی با یورش به سمت دروازه رایکا، به گل دوم خود نیز دست پیدا کرد. سعید زارع همانند نیمه اول، برای دومین بار در این مسابقه گلزنی کرد تا سه امتیاز شیرین این مسابقه را به کاکوها ثبت کند.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح ذیل می‌باشد؛

رایکا: ابوالفضل درویشوند، جواد شفیعی، ناصر رضایی، محمدطاهر صادقی، میثم کریمی، امین رضایی، ایمان عباس زاده، رضا نبی زاده، محمد شادکام، جواد غلامی، علی خسرونژاد

سرمربی: نادر دست نشان

فجر: حسین نائیجی، امیر شبانی، محمد قنبری، عرفان بادی، پویا پورعلی، حمید نعمتی، دانیال کردستانی، سعید زارع، میلاد احمدی، رضا آقابابائی، فرزان دانا

سرمربی: علی اصغر کلانتری

 

لیگ یک فجرسپاسی شیراز رایکا بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر