کد خبر: 1032424 A

مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: هر بار می‌خواستم به سمت دروازه ذوب آهن شوت یا سانتر کنم، سه بازیکن حریف روی پای من می‌آمدند.

به گزارش ایلنا، امیرحسین یحیی‌زاده وینگر سرعتی و شوت‌زن تیم فوتبال نساجی مازندران در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص بازی با ذوب آهن اصفهان گفت: بازی تخت تاثیر حساسیت‌های بیرون از زمین بود زیرا هر دو تیم به سه امتیاز این بازی نیاز مبرمی داشتند و همین موضوع سبب شد تا بازی از حساسیت بالایی برخوردار شود. حریف غافلگیرانه بازی را آغاز کرد و فکر همه چیز را کرده بودیم الا اینکه در ثانیه‌های ابتدایی بازی گل بخوریم.

وی افزود: در نیمه دوم سراسر حمله شدیم و فوتبال فوق‌العاده‌ای را ارائه دادیم اما هرچه زدیم به درب بسته خوردیم و نتوانستیم به بازی برگردیم و متاسفانه بازی را واگذار کردیم. از هواداران نساجی بابت این شکست و همچنین نتایج دور از انتظار در هفته‌های گذشته عذرخواهی می‌کنیم و از آنها توقع داریم تا با حمایت‌های جانانه خود، سبب بالا رفتن انگیزه تیم شوند و تیم به لیگ برگردد.

یحیی‌زاده که فصل گذشته شاگرد رحمان رضایی در تیم رایکا بابل بود و در این هفته مقابل تیم رضایی به میدان رفته بود نیز توضیح داد: فصل گذشته روزهای خوبی را با آقا رحمان سپری کردم. فکر کنم کاملا من را آنالیز کرده بودند زیرا هر زمانی قصد داشتم شوت بزنم، سه بازیکن روی پای من می‌آمدند و اگر هم می‌خواستم توپ را سانتر کنم، سریع روی پای من می‌آمدند و نمی‌گذاشتند من کار خودم را انجام دهم.

وینگر مازندرانی نساجی در خاتمه اظهار داشت: نساجی با یک برد به لیگ برمی‌گردد. تنها چیزی که می‌تواند ما را از این وضعیت در بیاورد، سه امتیاز شیرین هفته آینده است. از کادر مدیریت باشگاه گرفته تا کادرفنی و بازیکنان؛ همه و همه باهم عهد بسته‌ایم تا نساجی را به جایگاه واقعش‌اش برگردانیم و در این راه، از هوادارانمان کمک می‌خواهیم زیرا آنها سرمایه اصلی باشگاه هستند

نساجی مازندران رحمان رضایی یحیی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر