کد خبر: 1032262 A

مدافع تیم نفت مسجد سلیمان درخصوص رویارویی با استقلال تهران و شرایط این تیم با گذشت سیزده هفته از رقابت‌های لیگ برتر صحبت کرد.

میثم تهیدست درخصوص تساوی برابر استقلال تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی خیلی سختی داشتیم و استقلال با شکست مقابل سایپا به این بازی آمده بود که می‌دانستیم با تمام قوا برای سه امتیاز تلاش خواهند کرد. به همین دلیل آنالیز خیلی خوبی از آنها داشتیم و از ابتدای بازی با برنامه به زمین رفتیم. 

او ادامه داد: استقلال بعد از گلزنی ما خیلی فشار آورد و با تعویض‌هایی که داشت به گل رسید و ما با توجه به موقعیت‌هایی که داشتیم این فرصت وجود داشت که گل دوم را بزنیم. بازی در مجموع خوب بود و برای ما یک امتیاز از استقلال هم مناسب بود با وجود اینکه امکان برتری هم وجود داشت. 

مدافع تیم نفت اضافه کرد: اشتباهات هم جزوی از بازی است و ما هم اگر اشتباه نمی‌کردیم استقلال گل نمی‌زد. آنها موقعیت‌هایی خوبی داشتند و به تیرک دروازه هم زدند ولی ما هم دست و پا بسته نبودیم. ما یک تیم جوان هستیم که خیلی از بازیکنان‌مان برای اولین بار با استقلال و پرسپولیس بازی می‌کردند. با این حال نتیجه خوبی به دست آوردیم و هر اتفاقی بود در زمین افتاد که امیدواریم در آینده شرایط بهتری داشته باشیم.

تهیدست درباره نتیجه‌گیری نفت در بازی‌های خانگی گفت:‌ درست است، ما در بازی‌های خانگی خوب بودیم و تیم‌های مدعی را اینجا زمین‌گیر کردیم. نگرش ما در بازی‌های خارج از خانه هم تغییر کرده و سعی داریم در بازی‌های دیگر هم بتوانیم حداکثر امتیازات را کسب کنیم. 

بازیکن نفت درباره شرایط زمین مسابقه همچنین گفت: واقعا حق دارند که از شرایط زمین مسابقه ناراضی باشند. ما هم خودمان از شرایط تمرین راضی نیستیم. ما خودمان حتی زمین تمرین مناسب نداریم و تصور کنید که وقتی باران ببارد هم که دیگر شرایط خیلی عجیب و متفاوت است. 

میثم تهیدست درباره رویارویی با گل گهر سیرجان هم اضافه کرد: نگرش ما درباره بازی‌های خارج از خانه تغییر کرده و سعی داریم در این بازی بتوانیم به امتیاز دست پیدا کنیم. در سه بازی اخیر بعد از دو باخت متوالی خیلی خوب بوده و دوست داریم مقابل گل گهر هم امتیاز کسب کنیم تا این روند نتیجه‌گیری قطع نشود.

او درخصوص شرایط امکانات این تیم گفت: همه می‌دانند که وضعیت تیم ما از نظر امکانات چگونه است و از این نظر ضعیف‌ترین تیم لیگ هستیم. بازیکن بالاخره باید روی مسائل فنی تمرکز کند و همه مشکلات ما را می‌دانند. مسئولان هم از آن خبر دارند و ما فقط روی دستورات کادرفنی تمرکز می‌کنیم و امیدواریم که به این شرایط رسیدگی شود. هواداران ما در هر شرایطی از ما حمایت می‌کنند و تلاش داریم با کسب بهترین نتایج آنها را خوشحال کنیم.

نفت مسجد سلیمان میثم تهی‌دست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر