کد خبر: 1032003 A

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز پیش از بازی مقابل رایکا بابل به آخرین وضعیت این تیم اشاره داشت.

به گزارش ایلنا، علی اصغر کلانتری در گفتگو با سایت باشگاه فجر، در خصوص شرایط تیم قبل از سفر به شهر ساری جهت انجام مسابقه با تیم رایکا بابل گفت: در طول هفته تیم رایکا را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و کادر فنی به خوبی نقاط ضعف تیم حریف را به بازیکنان گوشزد کرده‌اند. 

کلانتری افزود: با یک محروم و تعداد زیادی مصدوم به ساری سفر میکنیم ولی با توجه به روحیه بردن و انگیزه خوب بازیکنانم انشالله شاهد یک بازی خوب باشیم و در نهایت با کسب سه امتیاز برای ما توام باشد. 

وی افزود: در این بازی به دلیل تعداد زیاد مصدومان مجبوریم از بازیکنان جوان استفاده نماییم و امیدوارم شرایط چمن ورزشگاه ساری اجازه انجام یک بازی خوب و تاکتیکی را به هر دو تیم بدهد. 

کلانتری ضمن تقدیر و تشکر از همت و غیرت شاگردانش در بازیهای گذشته گفت: بازیکنانم نهایت تلاش خود را در بازیهای گذشته بکار گرفته‌اند و در این بازی نیز امیدوارم با تلاش مضاعف پیروزی را برای هواداران به ارمغان بیاورند. 

وی در انتها بیان داشت: با تلاش زیاد و اتحاد و ارتباط خوب بین تمامی مجموعه توانسته‌ایم نظم و انضباط خوبی بر تیم حکمفرما کنیم و تیم را از هرگونه حاشیه دور نگه داریم. 

فجرسپاسی علی اصغر کلانتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر