کد خبر: 1031994 A

مهاجم پرسپولیس در مورد گلزنی در دقیقه 25 بازی با ماشین سازی صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، وحید امیری، مهاجم تیم پرسپولیس موفق شد گل اول تیمش را در دیدار روز گذشته برابر ماشین سازی تبریز به ثمر برساند.

این گل که در اولین دیدار پس از فوت مرحوم میناوند به ثمر رسیده بود در دقیقه 25 بازی رخ داد که عدد شماره پیراهن آن مرحوم در زمان بازی بود و این اتفاق جالب بازی را تحت تاثیر خود قرار داده بود.

وحید امیری در خصوص گلزنی در این دیدار در دقیقه 25 اظهار داشت: ابتدا جا دارد درگذشت مرحوم میناوند را به جامعه فوتبال دنیا، فوتبال ایران، پرسپولیس و خانواده آن مرحوم تسلیت بگویم. مهرداد میناوند یک بازیکن بین المللی بود و از افتخارات فوتبال محسوب می‌شد. متاسفانه ما نتوانستیم در مراسم او حاضر شویم ولی دلمان پیش مهرداد بود و بار دیگر به خانواده او تسلیت می‌گویم.

وی افزود: من زمانی که گل را زدم متوجه نبودم که در دقیقه 25 به ثمر رسیده است و بچه ها این را به من گفتند. مطمئنم زدن گل در آن دقیقه کار خدا بود و اثر دعاهایی بود که مهرداد عزیز برای پیروزی ما کرده بود و خوشحالم که این اتفاق رخ داد.

مهاجم پرسپولیس با اشاره به اینکه پدر بزرگ خودش هم در روز درگذشت مهرداد میناوند از دنیا رفت گفت: بله متاسفانه من در یک روز دوبار عزادار شدم و امیدوارم روح پدر بزرگم هم شاد باشد. خوشحالم که پرسپولیس برنده شد و امیدوارم این پیروزی ها تداوم داشته باشد.

پرسپولیس مهرداد میناوند وحید امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر