کد خبر: 1031509 A

مهرداد بشاگردی در درون دروازه گل گهر عملکرد خوبی را در بازی با سایپا به ثبت رساند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در فصل نقل و انتقالات گل گهر سیرجان بعد از آنکه سکان هدایت خود را به امیر قلعه نویی سپرد فصل شلوغ و پر سر و صدایی را تجربه کرد. علیرضا حقیقی دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس یکی از خریدهای سیرجانی ها برای لیگ بیستم بود.

حقیقی تاکنون در ۱۱ بازی برای گل گهر به میدان رفت که در ۳ بازی موفق به ثبت کلین شیت شد. از طرفی اگرچه در برخی از بازی‌ها وی عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت اما در چند بازی از جمله دیدار با پیکان و استقلال حقیقی با اشتباهات خود یکی از عوامل شکست گل گهر برابر این تیم‌ها بود. در هفته دوازدهم نیز حقیقی در بازی با تراکتور عملکرد خوبی روی صحنه های گل این تیم نشان نداد تا گل گهر چهارمین شکست فصل را در خانه متحمل شود. همین موضوع قلعه نویی را بر آن داشت تا مهرداد بشاگردی را در درون قفس توری گل گهر قرار دهد.

بشاگردی در تیم بگوویچ یکی از ارکان صعود گل گهر به لیگ برتر بود. اما وی فصل پیش نیز نیمکت نشین میلاد فراهانی بود اما در بازی گل گهر با استقلال در دورن دروازه گل گهر قرار گرفت و با ثبت کلین شیت نقش بسزایی در پیروزی سیرجانی‌ها برابر استقلال داشت. 

بشاگردی در بازی با سایپا به خوبی جواب اعتماد قلعه نویی را داد و‌ با ثبت کلین شیت باز هم ناجی گل گهر شد تا سیرجانی‌ها بعد از ۴ بازی به پیروزی دست پیدا کنند.

گل گهر سیرجان

لیگ برتر علیرضا حقیقی مهرداد بشاگردی لیگ خلیج فارس گل گهر سیرجان گل گهر سیرجان و سایپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر