کد خبر: 1031399 A

هافبک تیم ذوب آهن در مورد صحنه جنجالی بازی با نساجی صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مجتبی حقدوست، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن در ثانیه‌های پایانی نیمه نخست بازی روز گذشته مقابل نساجی به دلیل خطا روی آرمان قاسمی و اتفاقات بعد از آن از سوی اکبریان، داور مسابقه کارت قرمز گرفت و اخراج او منجر به اعتراض شدید رحمان رضایی شد که داور او را هم از کنار زمین اخراج کرد تا ذوبی‌ها یک نیمه پرفشار را 10 نفره و بدون سرمربی مقابل نساجی بازی کنند.

حقدوست در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص صحنه جنجالی بازی اظهار داشت: من یک خطای فنی در جریان بازی انجام دادم. یک برخورد کاملاً طبیعی که در بازی فوتبال همیشه اتفاق می‌افتد و چیز عجیب و غریبی نیست. من خصومت شخصی با کسی ندارم که بخواهم عمداً رویش خطا کنم. قصد داشتم جلوی ضد حمله حریف را بگیرم و داور هم به درستی به من کارت زرد نشان داد.

وی افزود: بعد از این خطا و کارت زرد آقای اکبریان بود که بازیکن حریف (آرمان قاسمی) به من یک فحش رکیک داد و من هم جواب او را دادم ولی داور فقط حرف من را شنید و کارت زرد دوم را داد که منجر به اخراج من شد. به نظرم تصمیم داور خیلی سخت‌گیرانه بود چرا که حرف من یک حرف معمولی بود که در جامعه ممکن است همه به هم آن را بگویند و حرف خیلی رکیکی نبود ولی توهینی که به من شد خیلی رکیک‌تر بود که داور آن را نشنید. بیمار نیستم که بی‌خود و بی جهت به کسی توهین کنم. برفرض من روی یک نفر خطا کردم و او را متوقف کردم و داور به من کارت نشان داده. چرا باید به بازیکن حریف توهین کنم؟ حتما یک اتفاقی این وسط افتاده است دیگر.

هافبک ذوب آهن در مورد اینکه با اخراج او هم تیم 10 نفره شد و هم رحمان رضایی در اعتراض به این تصمیم از کنار زمین اخراج شد گفت: واقعاً از همه بچه ها و آقا رحمان معذرت می‌خواهم. با اینکه هنوز می‌گویم اخراج من تصمیم اشتباهی بود ولی خب خودم هم بی احتیاطی کردم. باور کنید انقدر تیم تحت فشار بود و به خاطر نتایج هفته گذشته و بازی‌هایی که لایق برد بودیم و به آن نمی‌رسیدیم تحت فشار و استرس بودیم که باعث شده بود در زمین کمی عصبی باشم. خدا خدا می‌کردم که بچه ها نیمه دوم مقاومت کنند و پیروزی را حفظ کنیم و خدا را شکر این اتفاق افتاد و از همه بچه ها ممنونم و بازهم معذرت می‌خواهم.

حقدوست در مورد اینکه هفته گذشته هم گل سالم او مردود اعلام شد و همیشه سوژه تصمیمات داوری ذوب آهن است توضیح داد: نمی‌دانم واقعاً این هم شانس من است که داورها انقدر من را دوست دارند. شاید خیریتی در این موضوع باشد. هفته گذشته گل سالم من مردود اعلام شد که کمک داور بازی بعداً پذیرفت اشتباه کرده است و این هفته هم اینطور شد.

وی در مورد اینکه هفته بعد در دربی سپاهان خودش و رحمان رضایی محروم هستند گفت: بله متاسفانه تبعات یک تصمیم اشتباه فقط دامن آن بازی را نمی‌گیرد و اثرش را در بازی یا بازی‌های بعد هم می‌گذارد و متاسفانه این اتفاق افتاد. حالا بود و نبود من شاید زیاد مهم نباشد ولی محرومیت آقا رحمان از بازی مهم هفته بعد واقعاً اتفاق جالبی نیست و کاش می‌شد در این تصمیم تجدید نظر شود.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان مجتبی حق‌دوست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر