کد خبر: 1031367 A

مربی سابق تیم استقلال درباره تساوی مقابل نفت مسجد سلیمان و همینطور درگذشت مهرداد میناوند صحبت کرد.

بهزاد غلامپور در گفتگو با ایلنا درخصوص نمایش تیم نفت مسجد سلیمان برابر استقلال تهران گفت: عالی بازی کردند. به نظرم تساوی بهترین نتیجه بود چون در نیمه اول آنها خوب بازی کردند و در نیمه دوم هم استقلال خوب بازی کرد. مساوی عادلانه بود و دو تیم به حقشان رسیدند.

غلامپور درخصوص انتقادات از محمود فکری و کادرفنی استقلال گفت: فکری در انتخاب دستیارانش نقش داشته پس مسلما خودش می‌داند که چه انتخابی به سودش بوده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا با پیشنهاد همکاری از سوی محمود فکری رو به رو شده بود، گفت: به من پیشنهادی نشد و اگر پیشنهاد می‌شد با فکری کار نمی‌کردم.

مربی دروازه‌بانان سابق تیم استقلال تهران درخصوص درگذشت مهرداد میناوند گفت: خدا رحتمش کند. جامعه ورزش با رفتن او عزادار شد و امیدوارم که با رفتن او واکسن خریداری شود تا مردمان کشورمان مانند میناوند از بین ما نروند و مردم بیشتر عزادار نشوند. مهرداد انسان شریف، خوش طبع و دوست داشتنی بود و از دست دادنش واقعا غم‌انگیز بود.

او ادامه داد: امیدوارم با درگذشت او کمی درس بگیریم و کمتر به جنجال و حاشیه و دعواهای مجازی بپردازیم چون بود و نبود ما به یک مو بند است و با هم خوب باشیم که پشیمان شدن به هنگام مرگ بی فایده است.

استقلال تهران مهرداد میناوند محمود فکری بهزاد غلامپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر