کد خبر: 1031283 A

مربی تیم پیکان تهران گفت: یکی از تیم‌هایی که امکانات بسیار قوی در اختیار دارد تیم فولاد خوزستان است و شاید بتوان گفت که دو تیم یک جنگ نابرابر از لحاظ امکانات و بودجه دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، حسین پاشایی، مربی تیم پیکان درخصوص بازی برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: در مورد بازی فردا باید عرض کنم که یکی از تیم‌هایی که امکانات بسیار قوی در اختیار دارد تیم فولاد خوزستان است و شاید بتوان گفت که دو تیم یک جنگ نابرابر از لحاظ امکانات و بودجه دارند. 

او ادامه داد:‌ تیم خوب و منسجمی داریم. متاسفانه دو محروم و سه چهار بازیکن سرماخورده شدید داریم که نتوانستند در این بازی ما را همراهی کنند. تیم ما خیلی مسمم و با انگیزه برای بازی فردا آماده است و امیدواریم با یک بازی خوب بتوانیم به اهدافمان دست پیدا کنیم.

مربی تیم پیکان درباره رفتار نیمکت برخی تیم‌های لیگ برتری گفت: بالاخره وقتی مربی کنار زمین وقتی استرس دارد احتمال دارد مشکلاتی به وجود بیاید اما امیدوارم که فردا حرمت‌ها حفظ شود و از این نظر مشکلی برای نیمکت دو تیم به وجود نیاید. این حرمت‌هاست که در آینده راه و روش دوستی را برای همه ایجاد می‌کند. دوست داریم که بازی دوستانه و بدون مشکل به پایان برسد و هیچ مشکلی برای تیم‌ها به وجود نیاید.

پاشایی در پاسخ به سوال که برای یک امتیاز بازی می‌کنید یا خیر، گفت: ما برای سه امتیاز برنامه داریم و شاید از لحاظ مهره دچار کمبود هستیم اما خیلی خوب روی نقاط قوت و ضعف تیم حریف کار کردیم. امیدواریم بچه‌ها نکات مدنظر را انجام بدهند و با سه امتیاز زمین را ترک کنیم.

کدام بازیکنان فردا غایب هستند؟ مربی پیکان در این خصوص گفت: آقای پورامینی و ابراهیم صالحی محروم هستند و متاسفانه سه چهار بازیکن هم سرما خورده‌اند که تیم را همراهی نمی‌کنند.

او در پایان گفت: امیدوارم که فردا بینندگان و بازیکنان دو تیم از بازی لذت ببرند و مشکلی از نظر بی احترامی‌ها به وجود نیاید.

فولاد خوزستان نشست خبری پیکان تهران حسین پاشایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر