کد خبر: 1031281 A

سرمربی نساجی در مورد شکست مقابل ذوب آهن صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی پس از شکست 3 بر 2 خانگی تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری گفت: بازی خیلی آزاردهنده و غافلگیرانه‌ای بود. شاید تیم حریف 3 بار به سمت دروازه ما نیامد. یک بار به تیر و 3 گل زد. حدود 10 روز است که روی وضعیت‌های دفاعی کار می‌کنیم تا به حریف موقعیت ندهیم. زیر 30 ثانیه اول گل خوردیم ولی توانستیم زود به بازی برگردیم، اما احساس می‌کنم قواعد بازی در این فصل فرق کرده است و آن چیزهایی که امروز کنار زمین دیدم به هیچ وجه پذیرفتنی نیست. این چیزی است که متاسفانه با آن مواجهیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی ادامه داد: قطعا این تیم نیاز به ترمیم دارد، من به هواداران می‌گویم نگران نباشید و از همین فردا ترمیم نساجی را شروع می‌کنم. بعضی‌ها هستند که اشتباهی به نساجی آمده‌اند و در قواره این تیم نیستند. نمی‌گذارم که به نیم‌فصل برسد و خیلی سریع این تیم را ترمیم می‌کنم. باید نگاه‌مان به آینده باشد، امیدوار باشیم و به هیچ وجه نباید تسلیم شویم. این تیم، تیمی است که باید از آن مراقبت کرد.  نساجی تیم مردم و دلسوخته‌ها است، به هیچ وجه از پا نمی‌نشینیم تا به روزهای خوب و شایسته نساجی برگردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بودجه کافی برای ترمیم تیم در اختیار دارید، گفت: از نظر بودجه مشکلی نداریم، از نظر یارگیری مشکل داریم. در نیم‌فصل قواعد یارگیری خیلی سخت‌تر از اول فصل است. اول باید باشگاه را راضی کنیم که کار سختی است. تا آنجا که شرایط به ما اجازه دهد این کار را می‌کنیم. با حدادیان (مالک باشگاه) صحبت کردم و از نظر بودجه مشکلی نداریم و امیدوارم بازیکنان بهتری پیدا کنیم.

جلالی در پاسخ به این سوال که از بازیکنان پایه نساجی که مقابل ذوب‌آهن بازی کردند راضی است؟ خاطرنشان کرد: کاملا راضی بودم، از جوادیان که در دفاع چپ بازی کرد، راضی هستم. قطعا به این روند ادامه خواهیم داد و جوانان بیشتری را بازی خواهیم داد و ترمیم تیم‌مان را شروع خواهیم کرد.

مجید جلالی نساجی مازندران ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر