کد خبر: 1031280 A

مربی تیم ذوب آهن در مورد برتری تیمش مقابل نساجی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، میلیچ چرچیچ مربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پس از برتری 3 بر 2 تیمش مقابل نساجی گفت: به بازیکنان خودمان تبریک می‌گویم. این پیروزی یک هدیه است که به طرفداران ذوب‌آهن تقدیم می‌کنم. اینکه آنها زمان زیادی برای این پیروزی صبر کردند. مطمئن هستم که کارمان را خوب انجام می‌دهیم و در هر جلسه تمرینی این یقین را داشتم. در تمام مسابقات خیلی سخت تلاش کردیم و در نهایت پیروزی حاصل کار ما مقابل نساجی بود.

وی ادامه داد: در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم در دقیقه 26 به گل هم برسیم. یکسری مشکلات در فاز دفاعی داشتیم ولی به هر حال توانستیم به بازی برگردیم و بازی را 2 بر یک کردیم و از نیمه اول رضایت دارم. در نیمه دوم خیلی سخت بود که 10 نفره بازی کنیم و به همین خاطر یک مقدار عقب بازی و تلاش کردیم روی ضد حملات کارمان را انجام دهیم. در فوتبال این موضوع خیلی مهم است که بازیکنان به آن شکلی که بازی می‌کنند احترام بگذارند. می‌دانستیم چطور در این بازی برنده شویم و فرصت‌هایی را روی ضدحملات داشتیم که به گل برسیم. تا آخر بازی تلاش کردیم و جنگیدیم.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که پس از پیروزی مقابل نساجی چقدر امید به بقا در لیگ برتر دارند؟ گفت: فکر می‌کنم 10 روز پیش و در بازی با سایپا هم درباره ذهنیت بازیکنان صحبت کردیم. ما باید قوی‌تر باشیم و در واقع باید پیشرفت و بهتر بازی کنیم. به خاطر این 3 امتیاز 3 ماه صبر کردیم. بازی بعدی ما مقابل سپاهان است و باید برنامه‌ریزی خیلی خوبی داشته باشیم. برای هر بازی استراتژی و تاکتیک ویژه‌ای داریم.

چرچیچ درباره اخراج رضایی و حقدوست گفت: هیچ وقت درباره داوری صحبت نمی‌کنم ولی شما می‌دانید که مشکلات زیادی در 3 ماه گذشته برای ذوب‌آهن  به وجود آمده است. با بازیکنم صحبت کردم و بازیکن ما گفت که هیچ چیز بدی نگفتم. فیلم بازی را بررسی می‌کنیم تا ببینیم چه اتفاقی افتاده است.

 

ذوب آهن میلیچ چرچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر