کد خبر: 1031236 A

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال

تیم استقلال در بازی خارج از خانه به تساوی مقابل نفت مسجد سلیمان رضایت داد.

به گزارش ایلنا، از سری مسابقات هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال تیم نفت مسجد سلیمان پذیرای استقلال تهران بود و نیمه نخست بازی با برتری تیم میزبان به پایان رسید.

در نیمه نخست تیم نفت روی یک ارسال کرنر و اشتباه سیدحسین حسینی در دفع توپ در دقیقه 32 به گل رسید و این برتری را حفظ کرد تا این نیمه را با برتری پشت سر بگذارد.

بازی2

در نیمه دوم بازی تیم استقلال تلاش زیادی برای گلزنی داشت و در دقیقه 70 توسط وریا غفوری روی ارسال بابک مرادی به گل رسید. استقلال در این بازی بدشانس هم بود چرا که تنها سه مرتبه توپ مهاجمان این تیم به تیرک برخورد کرد.

استقلال با این تساوی فعلا در صدر جدول حضور دارد اما در صورت برتری تیم‌های مدعی در مسابقات فردا، این رتبه را از دست خواهد داد. نفت مسجد سلیمان پس از این بازی 17 امتیازی شد و همچنان در رتبه ششم جای دارد.


تیم داوری

داور: پیام حیدری/ کمک‌ها: علیرضا ایلدروم و هیوا بهمنی؛ داور چهارم: مهدی شفیعی/ کمک داوران پشت دروازه: روح‌الله شریفی و مصطفی بینش/ ناظر داوری: محسن قهرمانی.

اخطار

آرش رضاوند(55) سیاوش یزدانی(67) از استقلال

نیما انتظاری(83) از نفت مسجدسلیمان

نفت مسجد سلیمان

ترکیب نفت

فرهاد کرمانشاهی، مجتبی مقتدایی، بهروز نوروزی فرد، سجاد جعفری، فرید بهزادی کریمی(88- مصطفی نائیج‌پور)، محمد بلبلی(71- مهران امیری)، محمد مهدی احمدی، محمد مهدی محبی(79- عباس بوعذار)، نیما انتظاری، میثم تهیدست، ساسان حسینی

استقلال تهران

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، عارف غلامی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، محمد نادری(68- بابک مرادی)، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، داریوش شجاعیان(68- مهدی مهدی‌پور)، مهدی قایدی و ارسلان مطهری(87- محمدحسین فلاح)

استقلال تهران نفت مسجد سلیمان هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر