کد خبر: 1031163 A

با توجه به حضور ایمان سلیمی در لیگ سوئد، یحیی گل‌محمدی آخرین گزینه‌های مدنظر خود در پست دفاع میانی را دنبال می‌کند.

به گزارش ایلنا، همانطور که چند روز پیش خبر مربوط به مذاکرات پرسپولیس با میلاد باقری، مدافع سابق استقلال منتشر شده بود، اکنون گفته می‌شود روند این مذاکره جدی‌تر دنبال می‌شود.

یحیی گل‌محمدی که باید تیمش را خصوصا برای رقابت‌های فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا تقویت کند، با توجه به مصدومیت همزمان کنعانی زادگان و سیدجلال حسینی که در بازی برابر آلومینیوم اراک به دردسر بزرگی برای وی تبدیل شد، پروژه نقل و انتقالاتی تیمش را روی جذب مدافع میانی قرار داده است.

در این رابطه سه بازیکن در لیست نهایی مدافعان مدنظر این باشگاه قرار گرفته که در اتفاقی جالب احتمالا دو نفر از آنها در نهایت بعد از مذاکرات نهایی جذب شوند تا تیم با تقویت لازم آماده ادامه مسابقات لیگ برتر و همچنین آسیا شود. میلاد باقری با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می‌شود یکی از اولویت‌های این باشگاه است. باقری که پیش از مصدومیت نمایش موفقی در پارس جنوبی و در خط دفاعی این تیم از خود به جا گذاشته بود، در پایان دوره درمانی اکنون تست‌های آمادگی خود را به خوبی پشت سر گذاشته و روند آمادگی مناسبی را دنبال می‌کند. باقری که سابقه حضور در استقلال را نیز در کارنامه دارد، با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می‌شود گزینه این باشگاه شده و یحیی و دستیارانش آخرین روند وی را دنبال می‌کنند تا به پاسخ قطعی دست یابند. 

دیگر گزینه این باشگاه هم دو مدافع حاضر در دو تیم شهرستانی هستند. یکی از این دو بازیکن پیش از این نیز مذاکراتی با پرسپولیس داشته و البته مانع بزرگ بر سر راه هر دو بازیکن رضایتنامه است و باید دید باشگاه های این دو بازیکن راضی به صدور رضایتنامه در‌ این شرایط خواهند شد یا خیر. 

یحیی قصد دارد ضمن توافق با میلاد باقری، اقدام بعدی خود را برای استحکام دوباره خط دفاعی با مذاکره برای جذب یکی از این دو مدافع دنبال کند. با این حال آزاد بودن میلاد باقری روند مذاکرات را مثبت پیش برده و در گام بعدی باید دید یحیی و پرسپولیس قادر به جذب دیگر مدافع مدنظر خود خواهند بود یا خیر.

یحیی گل محمدی استقلال تهران پرسپولیس تهران میلاد باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر