کد خبر: 1030709 A

سرمربی جدید تیم چلسی درباره پاسخ مثبت به پیشنهاد همکاری این باشگاه انگلیسی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، توماس توخل، سرمربی سابق تیم‌های دورتموند و پاری سن ژرمن، روز گذشته به عنوان سرمربی جدید چلسی انتخاب شد. توخل به عنوان جانشین فرانک لمپارد که به تازگی از سمتش برکنار شد، معرفی شد و فعالیتش را آغاز کرد. او امشب شاگردانش را در بازی هفته بیستم مقابل ولورهمپتون به میدان می‌فرستد تا اولین سرمربیگری در این تیم را تجربه کند.

توماس توخل درخصوص پذیرفتن پیشنهاد باشگاه چلسی گفت: « زندگی من در سه روز گذشته زیر و رو شد. انتخابم به عنوان مربی چلسی فوق العاده است و از اینکه اینجا حضور دارم بسیار هیجان زده هستم. من و کادر فنی ام حس کردیم که پیشنهاد ارائه شده چلسی عالی تر از آن چیزی هست که آن را رد کنیم و شخصا حس می‌کردم که نباید این موقعیت را از دست بدهم.

نمی‌توانستیم این فرصت را که بخشی از خانواده چلسی باشیم رد کنیم. کار کردن با بازیکنان و اعضای تیم چلسی و رقابت در سخت‌ترین لیگ دنیا و البته لیگ قهرمانان چیزی است که از انجام آن هیجان زده و شور و اشتیاق داریم.

دیروز تیم را ملاقات کردم و دیشب با آنها تمرین کردم بنابراین خیلی خوب است که خیلی سریع و مستقیم به کار کردن پرداختیم و آماده بازی سخت امشب شدیم. خیلی خیلی خوشحالم که اینجا هستم و برای شروع کارم خیلی هیجان دارم.»

چلسی توماس توخل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر