کد خبر: 1030653 A

در صورتی که الوحده موفق به شکست الزورا شود حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد.

به گزارش ایلنا، به گزارش ایلنا، با برگزاری قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در کوالالامپور پرسپولیس تهران با الریان قطر و گوا هند در گروه چهارم این مسابقات قرار گرفت. دیگر تیم این گروه نیز در بازی پلی آف بین دو تیم الوحده امارات و الزورا عراق انتخاب خواهد شد.

الوحده که در سال 2017 با پرسپولیس هم گروه بود، در دو بازی رفت و برگشت مقابل قرمزها شکست خورد. آن ها در امارات 3-2 باختند و در پایتخت 4-2 بازی را واگذار کردند تا به عامل اصلی صعود تیم برانکو از مرحله گروهی تبدیل شوند. آن فصل پرسپولیس تا نیمه نهایی پیش رفت اما در مقابل الهلال،  پرسپولیس در دیدار رفت درحالی 4 گل از الهلال خورد که عمر خربین مهاجم سوری این تیم برابر این تیم هت‌تریک کرد و در بازی رفت که 2 بر 2 شد این مهاجم موفق شد مقابل پرسپولیس دبل کند تا در دو بازی رفت و برگشت 5 گل به پرسپولیس بزند.

خربین بعد از مصدومیت های پیاپی نتوانست عملکرد درخشان خود را تکرار کند و سرانجام از الهلال جدا شود و راهی الوحده امارات شود.  در صورتی که الوحده موفق شود الزورا عراق را شکست دهد بار دیگر حریف پرسپولیس در مرحله گروهی خواهد شد و قطعا جدال دوباره خربین با پرسپولیس یکی از تقابل های قابل توجه این گروه خواهد بود.

 

 

 

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران الهلال عربستان الوحده امارات عمر خربین لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر