کد خبر: 1029677 A

گل ریحان البرز در دیداری خانگی مقابل قشقایی شیراز متوقف شد.

به گزارش ایلنا، اصغر مازیار پس از تساوی تیمش مقابل قشقایی شیراز اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم ما در نیمه دوم گل اول را دریافت کردیم ولی بازیکنان ما به خوبی به بازی برگشتند و گل تساوی را به ثمر رساندیم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط گذشته و اینکه چند بازیکن تیم با مصدومیت مواجه بودند ولی از تمام بازیکنان تیم راضی هستم و تلاش خود را انجام دادند و امیدوارم در دیدارهای آینده نتایج خوبی را کسب کنیم.

سرمربی گل ریحان در پاسخ به این سوال آیا برنامه‌ای برای جذب بازیکن جدید دارد گفت: در همان ابتدای حضورم درخواست خود را برای جذب بازیکن به مدیرعامل باشگاه ارائه کردم و انشالله به زودی و در فصل نقل و انتقالات بازیکنان جدید به تیم اضافه می‌شوند ولی باید به این نکته اشاره کنم که در تیم ما بازیکنان خوب و آینده داری حضور دارند که می‌توانند در ادامه لیگ موفق باشند.

مازیار در ارتباط با حواشی دیدار با قشقایی و تاخیر در برگزاری این مسابقه گفت:خیلی خوب می‌شود که اگر قرار است بازی در لیگ یک برگزار شود برنامه ریزی از قبل به صورت دقیق انجام شود که شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم چون تاخیر در برگزاری مسابقه در روحیه بازیکنانم تاثیر گذار بود.

لیگ یک اصغر مازیار گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر