کد خبر: 1029649 A

تیم رایکا بابل در دیداری خارج از خانه، مقابل شاهین بوشهر به تساوی بدون گل دست یافت.

به گزارش ایلنا، نادر دست ‌نشان پس از تساوی بدون گل تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازیکنان تیم رایکا مسیر شمال به تهران را با اتوبوس طی کردند که این امر خستگی بازیکنان را مضاعف کرده بود ولی با این وجود به تیمم تبریک می‌گویم.

دست نشان ادامه داد: امروز تیم رایکا چهار تعویض اجباری داشت که این بازیکنان از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدند. چند تن از بازیکنان نیز به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده‌اند که نتوانتستند تمام توانایی خود را به نمایش بگذارند.

وی بیان داشت: شاهین در نیمه اول تنها دو موقعیت گلزنی داشت ولی در مجموع تیم رایکا بیش از پنج موقعیت برای گلزنی به دست آورد. تیم حریف شناخته شده بود با آنالیز روی سبک بازی آنها شناخت خوبی از شاهین پیدا کرده بودیم و در جریان بازی نیز به جز ضربه‌های کاشته و اوتی دروازه‌بان ما بیکارترین فرد در این بازی بود.

او در ارتباط با شانس صعود تیمش به لیگ برتر نیز گفت: عمده تیم ‌ها که در ۱۰ تا ۱۵ سال گذشته به لیگ برتر صعود کردند با امتیازهای جمع‌آوری شده در نیم فصل دوم این مهم را محقق کردند که با این شرایط با وجود قرار نداشتن در صف مدعیان به تیمم امید زیادی دارم.

دست نشان اظهار داشت: تیم رایکا با کمبود بازیکن مواجه است ولی با این وجود از میدان دادن به بازیکنان جوان و به کارگیری آنها در کنار بازیکنان با تجربه ترسی نداریم.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار اظهار داشت: به تیم داوری تبریک می‌گویم که کوچکترین مشکلی در این دیدار نداشت و تنها داور چهارم یک لحظه‌ای که به فکرسلامت بازیکنان بودم صحبتم را دخالت در بازی تشخیص و منجر شد تا داور وسط به من کارت زرد نشان بدهد.

لیگ یک نادر دست نشان رایکا بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر