کد خبر: 1029632 A

در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور، شاگردان علی لطیفی در تهران زمین گیر شدند و دست خالی به تالش باز خواهند گشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، چوکا تالش که در این دیدار بسیار ضعیف ظاهر شد، به هیچ وجه شایسته پیروزی نبود چرا که در تمام طول نود دقیقه نتوانست نمایشی برتر نسبت به حریف نشان دهد و گویا حریف توسط کادرفنی سبزپوشان به خوبی آنالیز نشده بود. تنها گل تالشی‌ها نیز روی نبوغ فردی نادر هوشیار و ضربه ایستگاهی وی به ثمر رسید.

چوکا در دیدار برابر خوشه برخلاف دیدار برابر فجرسپاسی تعویض‌های اشتباهی داشت. تعویض‌هایی که توسط علی لطیفی بدون تمرکز و در دقایق پایانی انجام شد، آیا می توانست راه گشا باشد؟! شاید کادرفنی تیم عنوان کند مهره مناسبی بر روی نیمکت تیم نیست، اما هنر کادرفنی در کمبودها مشخص خواهد شد.

در حالی که تیم خوشه طلایی برابر چوکا در نیمه دوم 10 نفره شده بود اما پس از اخراج بازیکن خوشه باز هم ساوه‌ای‌ها حمله می‌کردند و شاگردان لطیفی در لاک دفاعی فرو رفته بودند. شاید ترس از حمله نیز در شکست امروز چوکا بی‌دخیل نبود. خوشه‌ای‌ها نیز که همواره برای چوکا خوش یمن نیستند از موقعیت خود در دقیقه 96 استفاده کردند و پیروز این بازیشدند.

علی لطیفی چنانچه می‌خواهد با چوکا در رقابت‌های لیگ یک موفق باشد، باید در مواقع حساس عیار مربیگری خود را به رخ بکشد و با تفکرات شجاعانه خود، تیمش را روانه بازی‌ها کند. بهرشکل، انتظارات از تیم پرهوادار چوکا بسیار است. حداقل چیزی که این هواداران را خوشحال خواهد کرد، بازی زیبا همراه با نتیجه‌گیری است.

لیگ یک خوشه طلایی ساوه چوکا تالش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر