کد خبر: 1029587 A

جواد نکونام گفت: گفته بودم شرایط بازی با ماشین سازی بسیار سخت است.

به گزارش ایلنا، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان بعد از پیروزی تیمش در مقابل ماشین سازی تبریز در کنفرانس خبری گفت: می دانستیم بازی سخت و سنگینی است. گفته بودم با توجه به شرایط ماشین سازی بازی سختی است. زمین و هوا منفی 12 بود و می دانستیم زمین یخ می زند.کیفیت فنی ما را پایین آورد. دوست داریم روی زمین بازی کنیم و همین  به ضرر ما شد.

 

نکونام در ادامه گفت: می دانستیم ماشین سازی مقابل تیم های بزرگ خوب بازی کرده و حتی در باخت هم حریفان را با سختی مواجه کرده است.اگر دقت می کردیم گل های دوم و سوم را می  زدیم اما عدم دقت باعث شد در دقایق آخر عقب نشینی کنیم. در همین عقب نشینی هم می توانستیم روی ضد حمله گل های دیگری بزنیم.

 

وی ادامه داد:  به ماشین سازی تبریک می گویم. تیم با کیفیتی هستند. ما لیاقت این سه امتیاز را داشتیم. از بازیکنانمان تشکر می کنم. خیلی زحمت کشیدند اما بازی روی زمین یخ زده سخت است و خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

نکونام در خصوص وضعیت این تیم و دوری این تیم از فرم  ایده آل خود گفت: تیم ما روند رو به رشدی دارد با توجه به تغییراتی که امسال داشتیم و نفرات جدیدی که اضافه شده‌اند این شرایط وجود دارد که همه بازیکنان شانس بازی کردن دارند. امروز 2-3 یارمان نبودند اما خوب بازی کردیم.در بازی با مس رفسنجان روی اشتباه داور 3 امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم در بازی قبلی هم می‌توانستیم برنده باشیم اما روی اشتباهات باختیم از عملکرد تیمم راضی هستم. من به روند تیم نگاه می‌کنم جامعه فوتبال می‌بیند تیم ما با کیفیت است و بازیکنان این را در تمام بازی‌ها نشان می‌دهند.

 

 

 

جواد نکونام فولاد خوزستان لیگ برتر لیگ برتر ایران لیگ خلیج فارس فولاد و ماشین سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر