کد خبر: 1029578 A

روند شکست ناپذیری خیبر خرم آباد با عبدالله ویسی همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم فجرسپاسی شیراز و خیبر خرم آباد از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه پارس شیراز به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، دو تیم به تساوی 1-1 رضایت دادند.

بر روی سانتر از ناحیه راست خط دفاعی تیم فجر و دفع توپ ضعیف امیر شبانی مدافع فجرسپاسی، توپ به مهران احمدی رسید و وی با شوتی آرام، موفق شد دروازه تیم فجر را در همان دقایق ابتدایی بازی باز کند. این پایان تلاش دو تیم در نیمه اول نبود و میلاد احمدی موفق شد گل حریف را در همان نیمه اول پاسخ دهد تا دو تیم با تساوی وارد رختکن شوند.

نیمه دوم این بازی گرچه موقعیت‌های خوبی برای دو تیم ایجاد شد، اما تبدیل به گل نشد تا دو تیم به تساوی رضایت دهند و با گرفتن یک امتیاز از این دیدار، به جایگاه خود در جدول کمی بهبود ببخشند. عبدالله ویسی نیز با کسب این تساوی، همچنان به روند شکست ناپذیری خود در رقابت‌های لیگ یک ادامه داد تا بتواند روند خوب تیمش را حفظ کند.

ترکیب دو تیم برای این بازی به شرح ذیل می‌باشد؛

فجر: وحید عزیزی، محمد امینی، محمد قنبری، امیرحسین صدقی، حمید نعمتی، امیر شبانی، دانیال کردستانی، فرزان دانا،سعید  زارع، میلاد احمدی، رضا آقابابایی

سرمربی: علی اصغر کلانتری

خیبر: محمد ضیایی، جواد نصیر، محمود بیرانوند یگانه، حسین مددی، مصطفی علیخانی، مهران احمدی، احمد نصیری، میلاد سوری، بهرام‌ احمدی، یزدان‌ کاکاوندی، رضا شکری

سرمربی: عبدالله ویسی

لیگ یک خیبر خرم آباد فجرسپاسی شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر