کد خبر: 1029574 A

قشقایی شیراز در دیداری خارج از خانه مقابل گل ریحان البرز متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم گل ریحان البرز و قشقایی شیراز از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، دو تیم به تساوی 1-1 رضایت دادند.

این بازی که به دلیل نبود آمبولانس با 52 دقیقه تاخیر آغاز شد و به نوعی سبب اعتراضات فراوان باشگاه قشقایی نیز همراه بود، دو تیم در نیمه اول این دیدار راه به جایی نبردند و هرچه زدند به درب بسته خوردند تا اینکه مهاجم قشقایی موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند که این گل توسط کمک داور، مردود اعلام شد.

در ادامه و روی کار تیمی، امین هاشمی فر موفق شد گل اول تیم قشقایی را در دقیقه 65 وارد دروازه گل ریحان کند. گل ریحان تنها 3 دقیقه زمان نیاز داشت تا به بازی برگردد. در دقیقه 68 این دیدار، نیما داغستانی موفق شد گل تساوی گل ریحان را در این بازی به ثمر برساند تا یک امتیاز ارزشمند، تیم جوان گل ریحان از قشقایی بگیرد.

ترکیب دو تیم در این دیدار به شرح ذیل می‌باشد؛

گل ریحان: علی شاهد، امیرحسین حتملو، نیما داغستانی، ادریس کوچکی، معین قربانی، پدرام قاضی پور، امیررضا میرزایی، فرید امیری، عادل سرشار، احمدرضا دهداری، مرتضی عباس زاده

سرمربی: اصغر مازیار

قشقایی: پرویز کریمی، محمد آژیر، امین هاشمی فر، علی درخشان، مهدی داغر، مصطفی کیانی، جعفر حسین پور، مرتضی سنجانکی، صابر محمدی، علی آزادمنش، روح الله صفویان

سرمربی: داریوش هرمزی

لیگ یک قشقایی شیراز گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر