کد خبر: 1029568 A

خوشه طلایی ساوه در تهران موفق شد چوکا تالش را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم خوشه طلایی ساوه و چوکا تالش از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه کارگران تهران به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، خوشه طلایی موفق شد بانتیجه 2-1 از سد حریفش عبور کند.

این بازی با حملات فراوان تیم خوشه طلایی آغاز شد. آنها که بر روی دفاع راست تیم چوکا برنامه داشتند و حملات فراوانی را نیز از این ناحیه بر روی دروازه چوکا تدارک دیده بودند، در نهایت موفق شدند در نیمه اول و روی کار تیمی، توسط سجاد اژدر به گل برسند تا نیمه اول این بازی را با برتری به رختکن بروند.

در نیمه دوم این بازی و روی ضربه‌ای ایستگاهی، نادر هوشیار مدافع چپ پای تیم چوکا با ضربه‌ای استثنایی موفق شد گل تساوی را وارد دروازه خوشه طلایی کند. این پایان کار نبود و با اخراج بازیکن خوشه طلایی در دقیقه 80 بازی، روند سرعتی بازی متوقف شد و دو تیم به تساوی راضی بودند تا اینکه در دقیقه 96 این بازی و روی ضربه‌ای ایستگاهی، توپ درون محوطه جریمه به کامبیز دهقانی رسید و وی موفق شد با ضربه‌ای دقیق، گل برتری خوشه طلایی را مقابل چوکا به ثمر برساند.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح ذیل می‌باشد؛

خوشه: محمد خزایی، حسین فاضلی، حسن مرادی فر، عباس یحیی بیگی، علی مغنمیان، احسان پورشیخعلی، رحمان عبادزاده، سجاد اژدر، پوریا غلامی، فرشید پاداش، حسین دوستدار

سرمربی: وحید بیاتلو

چوکا: متین صفائیان، کنعان طاهرنژاد، امیرحسین صالحی، کیوان محمدنژاد، ایمان شوریابی، نادر هوشیار، علی مصطفایی، محمد جعفری، حمید خدابنده لو، علی امیری، امیررضا غمناک

سرمربی: علی لطیفی

لیگ یک خوشه طلایی ساوه چوکا تالش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر