کد خبر: 1029539 A

مدافع مصدوم سرخ‌پوشان در خصوص بازی این تیم در نیمه اول با آلومینیوم توضیح داد.

به گزارش ایلنا، محمد حسین کنعانی زادگان مدافع مصدوم سرخ‌پوشان در خصوص بازی این تیم با آلومینیوم اراک گفت: وقتی تیمی گل می‌خورد مخصوصا پرسپولیس، نمی‌توان گفت شخص خاصی مقصر است. وقتی هم گل میزنیم همه خوب بودیم که گل زدیم. آقا یحیی دستش خالی است و با اتفاقاتی که افتاد و مصدومیت‌هایی که رخ داد متاسفانه یک اتفاقی داخل بازی افتاد که کسی فکرش را هم نمی‌کرد از روی ضربه ایستنگاهی دو گل بخوریم. 

وی در ادامه افزود: امیدوارم با توجه به توان بازیکنان‌مان در نیمه دوم بهتر کار کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

کنعانی زادگان در مورد مصدومیت خود و سید جلال حسینی گفت: آقا سید که فکر کنم از من جلوتر باشند چون کمتر آسیب دیده اند و روی نیمکت هم هستند و اگر آقا یحیی بخواهد می تواند بازی کند اما درد کوچکی دارند به همین دلیل ریسک نکردند و از او در این بازی استفاده نکردند. یک مقدار پارگی همسترینگ من بیشتر بوده و فیزیوتراپی و آب درمانی انجام دادم و اگر خدا بخواهد دو یا سه هفته دیگر می توانم بازی کنم. صد در صد یکی دو هفته پیش رو  به بازی ها نمی‌رسم اما سعی و تلاشم این است که زودتر برگردم و به تیم کمک کنم.

وی ادامه داد:  ما جوانان خیلی خوبی داریم و ما با 8 بازیکن بزرگسال به فینال آسیا رفتیم. این جوانان آینده پرسپولیس هستند و اگر این بازیکنان جوان بمانند در آینده خط دفاع تیم را می سازند.

مدافع پرسپولیس در مورد محمد انصاری دیگر مدافع این تیم گفت: یک ماهی می شود که محمد انصاری در تمرینات حضور دارد و من هم این مصدومیت را داشتم و فکر کنم که برای بار دوم است که چنین مصدومیتی دارد. او الان باید حدود 10 ماه دور باشد برای همین با توجه به وضعیت او ریسک نکردند. امیدوارم که محمد  به زودی در ترکیب قرار بگیرد و به تیم کمک بکند.

کنعانی زادگان در خصوص نتیجه بازی گفت:  امیدوارم که سه بر دو برنده بازی شویم.

پرسپولیس لیگ برتر کنعانی زادگان لیگ برتر فوتبال لیگ خلیج فارس پرسپولیس و آلومینیوم اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر