کد خبر: 1029538 A

مس کرمان موفق شد دربی کرمان را پیروز شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم مس کرمان و آرمان گهر سیرجان از ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، تیم مس موفق شش با تک گل پیمان میری، حریفش را شکست دهد.

این بازی که به دربی کرمان نیز شهرت داشت، با حملات گسترده تیم آرمان گهر آغاز شد. در دقیقه 39 این بازی، بابا محمدی مهاجم مس کرمان در موقعیتی تک به تک با رضا حیدری گلر آرمان گهر مواجه شد که ضربه وی با مهار حیدری، به کرنر رفت.

نیمه دوم اما برعکس نیمه اول، با حملات پردامنه تیم مس همراه بود. در موقعیتی تک به تک و بسیار حساس، پاس در عمق زیبای پیمان میری، توپ به بابا محمدی رسید و وی با رضا حیدری تک به تک شد که همانند نیمه اول، حیدری برنده این نبرد بود و ضربه محمدی، با دفع حیدری به کرنر رفت.

پس از این موقعیت، توپ و میدان از آن بازیکنان آرمان گهر بود. جایی که در عرض 5 دقیقه، دو تک به تک برای این تیم به وجود آمد که سجاد بیرانوند دروازه‌بان مس کرمان با درخشش در این صحنه‌ها ناجی مس شد. درحالی‌که به دقایق پایانی بازی نزدیک می‌شدیم و استرس بر بازیکنان دو تیم غالب می‌شد، شوت سرکش پیمان میری به دست مدافع آرمان گهر اصابت کرد تا داور با نشان دادن نقطه پنالتی، فرصت گلزنی مناسبی را به مس دهد. ضربه پنالتی مس توسط پیمان میری تبدیل شد تا کرمانی‌ها، برنده این دربی حساس شوند. گفتنی است فرزین رکوعی مربی و سلمان بحرانی بازیکن مس کرمان توسط داور مسابقه اخراج شدند.

ترکیب دو تیم در این بازی به شرح ذیل می‌باشد؛

مس: سجاد بیرانوند، ماهان رحمانی، عظیم گوک، محمد پورمحمد، میلاد غریبی، محمدعلی صفیا، بابا محمدی، پیمان میری، علی تهامی، پیام ملکیان، حمید طاهری فرد

سرمربی: رضا مهاجری

آرمان گهر: رضا حیدری، بهمن کامل، امین عباسی، ایمان رازانی، میلاد صادقیان، سجاد حسامی، جعفر برزگر، امیر محمودآبادی، مرتضی حسین زاده، وحید علی آبادی، اسماعیل کیانی

سرمربی: قاسم شهبا

مس کرمان لیگ یک پیمان میری آرمان گهر سیرجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر