کد خبر: 1029490 A

باشگاه فوتبال چلسی امروز از سرمربی مربی فرانک لمپارد جدا شده است.

به گزارش ایلنا، باشگاه چلسی با اعلام بیانیه‌ای رسمی پایان همکاری با فرانک لمپارد را تایید کرد.

در بیانیه باشگاه چلسی آمده است: "این یک تصمیم بسیار دشوار بوده و تصمیمی که مالک و هیئت مدیره به راحتی آن را اتخاذ نکرده‌اند. ما از فرانک برای آنچه در زمان سرمربیگری این باشگاه به دست آورده سپاسگزاریم. با این حال، نتایج و عملکردهای اخیر انتظارات باشگاه را برآورده نکرده است و ایستادن در میانه جدول رده بندی، باشگاه را بدون هیچ راهی مشخص برای پیشرفت مداوم ترک کرده است.

هرگز نمی‌توان زمان خوبی برای جدایی از یک افسانه باشگاهی مانند فرانک وجود داشته باشد، اما پس از مشورت و بررسی طولانی تصمیم بر این شد که اکنون برای بهبود عملکرد و نتایج باشگاه در این زمان، تغییراتی لازم است.

رومن آبراموویچ گفت: "این یک تصمیم بسیار دشوار برای باشگاه بود، مهمترین دلیل آن این است که من رابطه شخصی بسیار خوبی با فرانک دارم و نهایت احترام او را برای او دارم. او فردی با صداقت عالی است و از بالاترین اخلاق کاری برخوردار است. با این حال، در شرایط فعلی ما معتقدیم که بهتر است مربیان تغییر کنند. من می خواهم به نمایندگی از همه افراد در این باشگاه، هیئت مدیره و شخصاً از فرانک به خاطر کار خود به عنوان سرمربی تشکر کنم و برای او آرزوی موفقیت در آینده داشته باشم. او نماد مهمی در این باشگاه بزرگ است و جایگاه وی در اینجا هنوز کمرنگ نشده است. او همیشه در استمفوردبریج به گرمی استقبال خواهد شد. "

تا زمان تعیین سرمربی جدید، باشگاه هیچ گونه اظهار نظری نخواهد داشت."

چلسی فرانک لمپارد باشگاه چلسی اخراج فرانک لمپارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر