کد خبر: 1029447 A

مدیر تیم ذوب آهن نسبت به مصاحبه بازیکن اخراجی این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا منظمی، بازیکن تیم ذوب آهن که دو روز قبل با تصمیم رحمان رضایی از تمرینات این تیم کنار گذشته شد، صبح امروز در گفتگو با ایلنا صحبت‌هایی علیه کادرفنی باشگاه مطرح کرد و در جایی مدعی شد برای حضور در ترکیب اصلی از او طلب پول شده است. علی شجاعی، مدیر تیم ذوب آهن در این خصوص واکنش نشان داد.

شجاعی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: علیرضا منظمی به دلیل سرپیچی از خواسته باشگاه مبنی بر کمک به تیم امید از مجموعه کنار گذاشته شد. من خودم زمانی که بازیکن بودم بارها پیش آمده از من خواسته شود که به کمک تیم امید بروم و من با سر می‌رفتم. وقتی تیم امید درخواست کرد که منظمی را به کمک آنها بفرستیم و نیاز دارند باشگاه از او خواست این کار را انجام دهد ولی با لحن بدی گفت که این موضوع در قرارداد او نیست و این کار را نخواهد کرد. به دلیل رفتار نادرست و سرپیچی از خواسته باشگاه رحمان رضایی عذر او را خواست.

وی افزود: رحمان رضایی به شخص منظمی خیلی خوبی کرد و حقیقتاً نباید جواب خوبی‌هایش را اینطور بدهد. خود رضایی پیگیر کارهای او و قراردادش بود. قرارداد او که 20 میلیون بود را کردیم 400 میلیون. حدود 20 روز ابتدای فصل به خودش و مادر و دایی‌اش خوابگاه دادیم و همه جوره هوایش را داشتیم و حالا که از تیم کنار گذاشته شده اینطور صحبت می‌کند. وقتی از او خواسته شد به کمک تیم امید برود گفت نمی‌روم و اصلاً با من تسویه حساب کنید می‌خواهم جدا شوم. او اخلاق های این شکلی دارد و رحمان رضایی دیگر نتوانست رفتارش را تحمل کند.

مدیر تیم ذوب آهن در مورد ادعای منظمی مبنی بر درخواست پول از او برای حضور در ترکیب اصلی گفت: من در جریان این موضوع نیستم و اولین بار است که می‌شنوم. نمی‌شود یک ادعایی را همینطور روی هوا مطرح کرد و به کسی اتهام زد. منظمی اگر پیامکی از کسی دریافت کرده آن را ارائه دهد و پیگیری کند. اصلاً بیاورد به خودم نشان دهد تا ببینم چه کسی این خواسته را از او داشته و خودم قول می‌دهم این موضوع را تا انتها پیگیری کنم.

شجاعی در پایان عنوان کرد: این صحبت‌هایی که منظمی علیه رحمان رضایی داشت واقعاً بی انصافی بود و نباید اینطور جواب خوبی‌هایش را می‌داد.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان علی شجاعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر